Skip to main content

Správa služebních cest, platforma, software a technologie

Business Travel Platform
Business Travel Platform

Řešení platformy pro služební cesty

Následujte nejlepšího. Jedna platforma. Jedno řešení pro všechny potřeby vašeho firemního cestování.

Travel Technology Pioneer

Průkopník v oblasti cestovních technologií.

Egencia proklestila cestu všem firemním cestovním agenturám, které převzaly její principy. Naše technologické inovace přinášejí snadno uchopitelná a pro uživatele pohodlná řešení pro cestující na pracovní cestě i pro cestu samotnou.

Neustále hledáme nové a další inovace v oblasti služebních cest, aby firemní cestování přinášelo zúčastněným ty nejlepší možné dojmy. Využíváme k tomu: 

  • síť dodavatelů, která kromě letecké, železniční a automobilové dopravy a ubytování zajišťuje i doplňkové služby, které jsou na služebních cestách zapotřebí (salonky, Wi-Fi, informace o destinaci).
  • Software pro služební cesty, který podporuje váš cestovní program a pomáhá vám šetřit čas při vykazování cestovních výdajů.
  • Prediktivní analytika, díky které zajišťujeme vám a vašim cestujícím zaměstnancům ty nejlepší cestovní možnosti.
  • Oddělení služeb zákazníkům vylepšené o umělou inteligenci.
  • Vícekanálová platforma, která se přizpůsobuje vašemu stylu práce – můžete s rezervací začít na jednom zařízení a dokončit ji později na jiném.

Úspory nákladů a analytické nástroje

Přestaňte trávit hodiny konsolidací dat z různých tabulek. Těžkou práci děláme za vás a centralizujeme data z vašeho cestovního programu – online i offline – na naší platformě, abyste k nim měli snadný přístup na jednom místě.

Toto robustní řešení přináší analytické informace přímo z naší platformy. Místo spoléhání na nástroje od různých dodavatelů využíváme centralizovaný přístup, který vám šetří čas, umožňuje prohlížení dynamických vizuálních sestav o efektivitě vašeho cestovního programu a pomáhá vám najít potenciální úspory.

Savings and analytics
Expert-Support
80 %
hovorů
přijmeme do 20 sekund

Odborná podpora

Máme více než 2 500 zástupců pro služební cesty, kteří poskytují nonstop podporu cestujícím, tvůrcům a manažerům cestování po celém světě.

Naši zástupci mají díky naší platformě přehled o tom, v jaké situaci se nacházíte, aby mohli být vám a vašim cestujícím zaměstnancům nápomocní na každém kroku. Zástupci jsou seznámeni s každým cestujícím, kterému volají, aby mu mohli poskytnout patřičné služby.

Mobilní aplikace Egencia

Naše špičkové mobilní technologie poskytují robustní funkce každému uživateli: cestujícím, schvalujícím osobám, cestovním asistentům i manažerům cestování. Naši aplikaci neustále aktualizujeme a vylepšujeme, abychom cestujícím zajistili ty nejlepší rezervace, itineráře a upozornění pro cestující. Nabízíme také možnosti omezené pouze na mobilní zařízení, například speciální ceny hotelů a možnosti využití pozemní přepravy.

Manažeři cestování a tvůrci mají přehled o rezervacích jednotlivých cestujících a mohou spravovat itineráře na cestách. Pomocí dvou klepnutí v aplikaci mohou schvalovat nebo zamítat cesty a pomocí funkce Vyhledání cestujících sledovat cestující po celém světě.

Egencia Mobile App
Policy and approval

Pravidla a schvalování

Usnadňujeme vám správu cestovních pravidel a schvalování cest díky rychlému prohlížení itinerářů zaměstnanců ze všech rezervačních kanálů. Pravidla cestování a schvalovací proces jsou viditelné, automatizované a integrované do platformy, aby měli cestující zaměstnanci při tvorbě rezervací k dispozici snadno srozumitelné vizuální pokyny, které jim pomohou dodržet nastavená pravidla.

Řešení Egencia umožnilo travel managerovi společnosti Nasdaq podpořit nové firemní cestovní zásady a cestující při rezervaci snadno navést k volbám, které zásady splňují. Schopnost upravit páky zásad podle potřeby umožnila společnosti rychle reagovat na trendy a příležitosti ke snížení nákladů. Společnost také zavedla postup pro předběžné schválení cesty.

Zobrazit případovou studii

Řízení cestovních rizik

Cestovní bezpečnostní rizika způsobená nepříznivým počasím, stávkami pracovníků nebo politickými událostmi existují všude a mohou se vyskytnout kdykoli. Proto naši zákazníci přikládají velkou důležitost řešení řízení cestovních rizik, které zjišťuje aktuální informace a zajišťuje jasnou a věcnou komunikaci, sledování cestujících a lékařské a bezpečnostní asistenční služby.

Cestování do některých destinací může pro vaši společnost představovat nepřijatelné riziko a můžete ho podle potřeby omezit. Každý den zasíláme manažerům cestování upozornění a informujeme je o jakýchkoli neočekávaných událostech zasíláním zvláštních upozornění, která obsahují seznam postižených cestujících. Manažeři cestování si v případě nouze mohou stáhnout seznam cestujících také z aplikace Vyhledání cestujících, přes internet nebo aplikaci.

V případě klientů, kteří potřebují vyšší úroveň podpory, pokud jde o správu cestovních rizik, spolupracujeme také s řadou poskytovatelů řízení rizik.

Zobrazit případovou studii

Traveler risk management
Supplier Network

Síť dodavatelů

Náš rozsáhlý inventář čerpá ze široké sítě globálního distribučního systému (GDS) včetně nízkonákladových přepravců, železničních dopravců a mnoha možností hotelového ubytování. Tento přístup je klíčový pro zajištění toho, co naši zákazníci chtějí: Možnost výběru z adekvátních cestovních možností po celém světě.

Je skvělé, když si při rezervaci cesty můžete vybírat z obrovského množství nabídek. Ale ze zkušeností s obsluhováním firemních zákazníků víme, že pro zkrácení času stráveného tvorbou rezervace je nejlepší nabídnout co nejrychleji adekvátní a preferované ceny.

Inventář společnosti Egencia zahrnuje přes 500 000 hotelů. U více než 35 000 z nich nabízíme upřednostňované ceny Egencia, které zahrnují snídani, Wi-Fi a parkování a další doplňky a služby – to vše výhradně pro cestující na služební cestě. Uznáváme také ocenění Top 100 corporate hotel, které se každoročně uděluje hotelům s globálně nejlepším zaměřením na zákazníka.

Kromě hotelů jsme posledních 20 let budovali vztahy s dodavateli, kteří pokrývají více než 30 000 měst ve více než 200 zemích a zprostředkovávají kompletní péči o cestující.

Potřebujete lepší řešení managementu cestování?
Rádi vám pomůžeme.