Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

Odborná doporučení pro vaši společnost

Odpovídáme na těžké otázky za vás.

Travel Management Consulting

Porovnejte svůj program služebních cest

Egencia nabízí poradenské služby pro služební cesty, které vám pomohou vytvořit spolehlivá pravidla pro služební cesty a přijmout ta nejlepší rozhodnutí ohledně cestovního programu. Naši odborníci vám poskytnou analytické informace založené na datech a doporučí vám, jak posuzovat efektivitu vašeho cestovního programu, nastavit nebo aktualizovat pravidla cestování, přizpůsobovat reporty a řídit proces výběru dodavatelů a zpracování jejich nabídek. Dokážeme spustit řešení Egencia pro management cestování za jediný týden.

Získejte jasnou představu o výsledcích vašeho programu služebních cest.

Na základě osvědčených postupů z oborové praxe a našich odborných znalostí vám pomůžeme vyhodnotit údaje o vašem cestovním programu způsobem, který zohledňuje specifické okolnosti vaší společnosti. Díky tomu získáte přehled o tom, kde hledat úspory, jak zajistit dodržování pravidel a jak zvýšit spokojenost cestujících.

Black background promo blade

Naše bezplatná šablona vám usnadní plánování výběrových řízení

Přístup firem k výběru dodavatelů se mění. Analýza a reporting cestovních dat maximálně zjednodušují procesy ve výběrovém řízení. Poradíme vám, jak se zaměřit na parametry, které jsou nejdůležitější pro splnění vašich podnikatelských cílů.

Podpořte svůj hospodářský výsledek

Využijte znalosti našich odborných konzultantů z oboru cestovního ruchu při péči o vaše dodavatelské vztahy.

Víme, kolik toho musíte dělat pro zajištění nebo udržení cen, vybavení a služeb, které má vaše společnost dohodnuté. Rádi vám pomůžeme maximalizovat hodnotu cestovních výdajů u vašich současných dodavatelů, najít nové dodavatele a také vyhodnotit nabídky.

Optimalizujete své služební cesty

Díky analytickým informacím a oborovým standardům vám naši odborníci mohou pomoci odhalit potenciální úspory a předložit doporučení, díky kterým můžete maximalizovat návratnost investic (ROI) u svého cestovního programu.

Zhodnotíme také vaše pravidla pro cestování a doporučíme řešení, se kterými dosáhnete svých klíčových cílů – ať už chcete zlepšit dodržování pravidel, snížit ztráty nebo dosáhnout některého z mnoha dalších cílů cestovního programu, které běžně pomáháme našim zákazníkům realizovat.

Travel Culture
Light-grey-mobility

Jak využít data k řízení cestovního programu?

Data jsou nedílnou součástí naší každodenní reality. Ve svém úsilí o co nejvstřícnější webové prostředí pro naše klienty a o co nejefektivnější informace pro manažery cestování vycházíme z datové sady, která přesahuje 189 miliard záznamů. Jak mohou data o vašem cestovní programu pomoci právě vám?

Optimize Business Travel Program During Coronavirus

Cestovní akademie společnosti Egencia

Cestovní akademie společnosti Egencia nabízí informativní videa pro manažery cestování, ze kterých se dozvíte vše o řízení efektů letecké dopravy, globálním distribučním systému (GDS) a o všem mezi tím. Poskytujeme vám všechny informace, které potřebujete k pochopení vnitřních mechanismů tohoto komplexního oboru zahrnujících mnoho aspektů.

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte naše specialisty na řízení služebních cest.