Skip to main content
Global organization hero image
Global organization - Hero image

Globální podnikání je složité, cestování by ale takové být nemělo

Pracujte kdekoli. Jak se tam dostat, nechte na nás.

Global National Home Global Travel Partnership

Globální cestovní partnerství, jaké pro služební cesty potřebujete

Získejte přístup k manažerům globálních programů, regionální podpoře a místním account manažerům, na které se vždy můžete spolehnout.

Zjednodušte globální cestovní programy pomocí automatizovaných pracovních postupů a docílíte vyšší úspory cestovních nákladů a lepší týmové produktivity.

Podívejte se, jak Expedia Group spolupracuje se společností Egencia na vytváření potřebných řešení pro pracovní cesty. 

Na management firemního cestování se může spolehnout každý

V dnešním nepředvídatelném světě potřebují firmy digitálně transformovaný cestovní program, který dokáže řešit problémy spojené s pandemií COVID-19.

  • Manažeři cestování potřebují reporty na vyžádání, aby se mohli přizpůsobit a reagovat na měnící se situaci, očekávání zaměstnanců a zákonné požadavky.   
  • Finanční manažeři musí zajistit vyúčtování cestovních nákladů a sledovat, zda služební cesty generují přidanou hodnotu.   
  • Týmy HR a řízení rizik se mohou zasadit o dodržování nových bezpečnostních a hygienických standardů díky efektivní správě pravidel cestování, řízení cestovních rizik a zajištění bezpečnosti zaměstnanců.

Naše e-kniha o digitální transformaciwebový seminář vám poradí, jak zavádět technologické inovace.

Digitally-transformed-travel-programme

Flexibilní a spolehlivé služby pro cestující zaměstnance

Váš firemní cestovní program by měl zajišťovat předvídatelnost cestovních výdajů, návratnost investic a dodržování firemních pravidel cestování.

Light-grey-mobility

Zdarma ke stažení: Obnova cestovního programu

Rok 2020 změnil způsob fungování firem na celém světě. Změnila se i oblast služebních cest. Skupina BTN Group provedla ve spolupráci se společností Egencia průzkum mezi manažery cestování a dalšími zainteresovanými osobami na úrovni nejvyššího managementu. Tento průzkum se snažil zjistit, jak firmy uvažují o řízených cestovních programech dnes a do budoucnosti.

Chcete-li zjistit o trendech služebních cest více, prostudujte si bílou knihu.

Globální zásah. Lokální podpora.

Získejte podporu, jakou potřebujete. Naši zástupci jsou vám k dispozici nonstop, bez ohledu na to, zda jste online, offline nebo v aplikaci.

  • Podpora v rodném jazyce od odborníků, kteří vás a vaši firmu znají.
  • Kvalitně vyškolení konzultanti schopní zvládnout i ty nejsložitější itineráře služebních cest.
  • Podpora zaměřená na váš úspěch – ve dne i v noci nás můžete kontaktovat jedním kliknutím nebo na jednom čísle.

Podívejte se, jak Egencia pomáhá cestovnímu týmu firmy Starbucks řídit optimalizovaný program, který stojí na čtyřech základních pilířích: náklady, pohodlí, dostupnost a bezpečnost.

Global National Home Global Reach
Global National Home Save Time Travel Light

Ušetřete čas. Cestujte snadněji.

Váš aktuální itinerář se vším na jednom místě. Kdekoli a kdykoli. Naše digitální platforma synchronizuje údaje o vašich cestách bez ohledu na to, z jakého koncového zařízení ji používáte.

  • Technologie služebních cest v globálním měřítku a se vším na jednom místě.
  • Vždy stejné prostředí kdekoli, kdykoli a na jakémkoli zařízení.
  • Buďte o krok napřed s aktuálními informacemi o podmínkách cestování a upozorněními v reálném čase, jež nabízí mobilní aplikace Egencia.

Usnadněte si správu cestovních výdajů pomocí jednoho plně integrovaného řešení, které nabízí efektivní a komplexní funkce pro evidenci cestovních výdajů, řízení rozpočtů a účtování.

Egencia poskytuje řešení pro správu služebních cest téměř 2 milionům cestovatelů. Chceme jim pomoci dostat se tam, kam potřebují.

Jste připraveni posunout svůj globální program služebních cest na novou úroveň? Začněte ještě dnes.