Skip to main content

Egencia Advantage – poskytovatelé cestovních služeb a podpora pro cestující na pracovní cestě

Egencia Advantage
Egencia Advantage

Firemní cestování ve velkém stylu

Budujeme partnerství s předními poskytovateli 
cestovních služeb,abychom vám pomohli šetřit čas a peníze.

Egencia-advantage

Egencia Advantage

Získejte přístup k celé řadě služeb, včetně letového pojištění, řízení cestovních rizik, kompenzací za zpožděné lety v rámci EU, zpracování víz a dalších.

Egencia poskytuje výhody nejlepší sítě dodavatelů. Můžete tak ušetřit čas a peníze.

Navázali jsme spolupráci s předními poskytovateli cestovních služeb, abychom vám a vašim cestujícím zaměstnancům zajistili špičkovou úroveň cestování. Na jednom místě se postaráme o všechny vaše potřeby spojené se služebními cestami. Vyberte si z naší nabídky to, co nejlépe vyhovuje vašemu řešení managementu cestování, nebo vyberte službu, která vašim cestujícím zaměstnancům poskytne to, co je pro ně nejdůležitější.

Egencia Advantage – doplňkové služby pro pracovní cesty.

Image
Travel With Confidence

Cesty bez starostí

Včasná rezervace všech cestovních služeb ušetří váš čas a přispěje k tomu, že celá cesta proběhne bez kompl...
Image
Quick Easy

Vyšší produktivita

Usnadněte zaměstnancům práci na cestách. Pracovníci s přístupem k internetu jsou spokojenější a produktivně...
Image
Global Card

Lepší ochrana cestujících

Dbejte na bezpečnost zaměstnanců na cestách. Dodejte jim jistotu tím, že pro ně bude vždy připravena pomocn...

Partnerství s přidanou hodnotou

Spolupracujeme s různými organizacemi, abychom vám usnadnili cestování a poskytli ty nejlepší dostupné služby pro firemní cestování.

  • Program AirHelp může cestujícím pomoci získat kompenzace za zrušené nebo zpožděné lety v rámci EU. Automatizujte složitý proces vyplňování žádostí a zajistěte, aby vám neunikla žádná kompenzace za jakékoli nepříjemnosti, ke kterým během cesty došlo.
  • Informace o pasech jsou uložené na naší platformě, takže cestující už při rezervaci vědí, zda pro danou cestu budou potřebovat vízum. A dokonce si mohou přímo na platformě víza zajistit.
  • Přidejte ke své letecké rezervaci pro jistotu pojištění. Allianz nabízí pojištění pokrývající zrušení cesty, přerušení, zpoždění zavazadel a další potíže. Vaši cestující zaměstnanci budou kryti po zakoupení pojištění přímo na platformě.
  • Zajistěte svůj tým s pomocí předních světových společností pro řízení rizik. Tyto společnosti se specializují na poskytování lékařských služeb a cestovních bezpečnostních služeb na místě cestujícím na pracovních cestách a nabízejí různé balíčky a úrovně služeb podle potřeb vašich cestujících a destinací, kam míří.
Partnership You Deserve

Jste připraveni posunout svůj cestovní program na novou úroveň?
Chtěli byste vědět víc? Kontaktujte nás.