Skip to main content

Management firemního cestování a spokojenost firemních cestujících

Traveler Satisfaction
Traveler Satisfaction Mobile

Firemní cestovní agentura, která všem zjednoduší práci

Na silnicích nebo v oblacích, se společností Egencia jsou služební cesty jednodušší.

Pracujte kdekoli. Jak se tam dostat, nechte na nás.

Zajistěte svým cestujícím na pracovní cestě pohodlí, jaké si zaslouží. Služební cesty by pro zaměstnance měly být příjemné, pohodlné, jejich zařizování by mělo být snadné a měly by šetřit náklady a vyhovovat předpisům. Právě těchto cílů dosáhnete s pomocí firemní cestovní agentury, která splní všechny potřeby cestování ve vaší společnosti.

  • Šetřete čas díky snadno ovladatelnému prostředí rezervační platformy, která zajistí synchronizaci údajů o cestách na všech zařízeních.
  • Snižte náklady díky přístupu k exkluzivním cenám a službám optimalizovaným pro vaše cestující zaměstnance.
  • Usnadněte si cestování ještě více s programem Egencia Advantage: Zakoupení pojištění a zajištění parkování, víz a dalších náležitostí na jednom místě.

Proč je cestovní kultura důležitá?

Travel Management Company Helps Business Travelers

Služební cesty bez stresu se společností Egencia

Cestování je dynamické, platforma pro služební cesty Egencia proto umožňuje přístup z libovolného zařízení a poskytuje informace o všech aktuální lokálních nařízeních a změnách cesty. Zajistíme cestujícím hladký průběh cesty.

Jsme s vašimi cestujícími na každém kroku.

Udělejte svým cestujícím radost a podpořte úspěch svého firemního cestovního programu. Firemní cestovní program s podporou společnosti Egencia přináší jednoduchost, inovace a úspory.

  • Služební cesty můžete snadno objednávat a spravovat na jakémkoli zařízení – stolním i přenosném počítači nebo na telefonu.
  • V naší mobilní aplikaci mohou cestující provádět rezervace, kontrolovat itineráře, získávat nejaktuálnější informace v reálném čase a nechat se navigovat po městě.
  • S funkcí Asistent je pomoc vždy na dosah – díky jednoduchá funkce pro volání na zákaznickou linku umožní cestovním poradcům zobrazit profily cestujících, itineráře a firemní pravidla.

Všichni cestující stále online

Corporate Travel Program Travel Options
Light-grey-mobility

Dejte cestujícím větší výběr možností a budou spokojenější

70 % zaměstnanců říká, že na služební cesty jezdí rádi. Zjistěte, jak je motivovat k dodržování pravidel a zvýšit jejich spokojenost.

Travel Management Company Traveler Support

Kompetentní podpora cestujících

Při cestování se může přihodit ledacos. Úkolem firemní cestovní agentury je zajistit, aby to neohrozilo vaši práci a nevybočilo z limitů stanovených vašimi firemními pravidly.

  • Jedno číslo, na které můžete volat odkudkoli na světě a získáte pomoc, kterou potřebujete.
  • Podpora v rodném jazyce, aby se cestující mohli spojit s cestovními poradci, na které se skutečně mohou obrátit.
  • Navíc odborná péče pro často cestující zaměstnance včetně cestovních služeb pro manažery a řízení cestovních rizik.

Řešení pro cestující na pracovní cestě

Cestujte s radostí. Amex GBT Egencia usnadňuje cestování skoro 2 milionům lidí na služební cestě a pomáhá jim dostat se tam, kam potřebují.

Light-grey-mobility

Rychle reagující cestovní řešení pro rychle rostoucí firmy

Potřebujete firemní cestovní agenturu, která dokáže držet krok s potřebami vaší firmy, které se týkají služebních cest. Zjistěte, jak můžete dosáhnout více, než jen úspory cestovních výdajů, a odhalte celý potenciál svého cestovního programu.

Chcete cestovní program, se kterým budou vaši zaměstnanci spokojení? Rádi vám pomůžeme.