Skip to main content
Egencia Global Alliance
Egencia Global Alliance

Egencia Global Alliance

Síť strategických partnerství s předními světovými společnostmi zajišťujícími management cestování s výjimečnou podporou a službami na cestách kdekoli na světě.

Globální cestovní partnerství, jaké vaše firma potřebuje

Vysoce kompetentní lokální partneři pro služební cesty se vám postarají o bezproblémové firemní cestování v každém koutu světa.
Image
Local Market Expertise

Znalost místního trhu

Více než 200 poboček sítě Egencia po celém světě, které spolupracují s firmami, jako jste vy
Image
Better Together

Síla spolupráce

1 globální account manager, 1 skutečně globální cestovní program
Image
Global Footprint

Globální pokrytí

Přes 32 jazyků v 66 zemích po celém světě
Travel Culture

Znalost místního trhu

Egencia Global Alliance (EGA) je strategická partnerská síť předních světových společností zajišťujících management cestování, která nabízí regionální služby a znalosti. Prostřednictvím našich partnerů mohou klienti Egencie kontrolovat náklady na cestování a získají přístup k rozsáhlému inventáři za výhodné ceny, podporu v místních jazycích a vysoce kvalitní zákaznické služby od našich odborných cestovních poradců, kteří rozumějí pravidlům cestování.

  • Jeden globální klient pro management firemního cestování i programy služebních cest
  • To nejlepší z obou světů – místní inventář za příznivé ceny i rozsáhlý výběr inventáře z webů Expedia.com a Hotels.com
  • Místní znalosti, cestovní služby a podpora pro váš úspěch

Vaše kompletní platforma pro management cestování. Egencia a její inovace. Expedia Group pro neomezený rozsah.

Základem jsou data

Data získaná od partnerů Global Alliance ve spojení s nabídkou souhrnných online sestav od společnosti Egencia poskytují našim klientům lepší přehled o výdajích a možnosti kontroly a úspor nákladů. Každý klient také může využívat svého account managera Egencia, který slouží jako hlavní kontaktní osoba pro daného klienta a pomáhá mu optimalizovat globální cestovní program a dosáhnout stanovených cílů.

  • Sledujte svůj cestovní program pomocí rezervačních reportů, které vám poskytnou celkový pohled nebo podrobnou analýzu v přehledech letů, hotelů, vlaků a autopůjčoven.
  • Místní account manažeři jsou certifikovaní společností Egencia a spolupracují s globálním oddělením pro řízení vztahů s klienty.
Single T&E solution

Egencia poskytuje řešení pro správu služebních cest téměř 2 milionům cestovatelů. Chceme jim pomoci dostat se tam, kde potřebují být.

Travel Management Policy Compliance

Lokality po celém světě

Egencia v současné době působí v řadě zemí v Evropě, Severní Americe a asijsko-pacifickém regionu. Kromě toho jsme navázali partnerství s předními lokálními i světovými společnostmi zajišťujícími management cestování, abychom našim klientům mohli poskytovat výjimečnou podporu a služby. Naše partnerská síť nám umožňuje lépe obsluhovat a řešit cestovní potřeby našich firemních klientů po celém světě.

  • Egencia dále expanduje, aby vyšla splnila nároky stávajících i budoucích klientů.
  • Nové regiony s podporou EGA: Bolívie, Honduras, Pákistán, Paraguay, Slovinsko

Jste připraveni posunout svůj globální program služebních cest do nových výšin? Začněme dnes.