Skip to main content

Hodnocení Egencia – hodnocení firem a recenze zákazníků

Egencia reviews
Egencia review

Hodnocení Egencia

Přesvědčte se sami, co říkají více než 2 miliony hostů na pracovní cestě o špičkové technologii managementu cestování na webu Egencia.

Travel Management Policy Compliance

Lídr v odvětví služebních cest

Využíváme bezkonkurenční rezervační nástroj. Ale nám to věřit nemusíte.  Potvrzují to zákazníci webu Egencia díky:

  • 90% využití webové aplikace,
  • 90% spokojenosti.

Egencia svým zákazníkům zjednodušila firemní management cestování, optimalizovala možnosti cestování, zvýšila úspory nákladů a pomohla jim dosáhnout firemních cílů.

Ať už jste cestovní asistent, manažer cestování, člen vrcholového managementu nebo pracovník oddělení lidských zdrojů, který provádí rezervace služebních cest, odpovídá za vyúčtování cestovních výdajů nebo aktualizuje pravidla pro cestování, s Egencií si můžete vše zjednodušit.

Extrémně snadná samoobslužná rezervace

„Se společností Egencia pracujeme od roku 2018. Nástroj pro samoobslužnou rezervaci na platformě je extrémně snadný a nápomocný, takže za mě je špičkový.“
- Elisabetta Gibertoni, globální manažerka pro cestování a akce, LivaNova

Hodnocení zákazníků na G2

G2 označuje Egencii za lídra v softwarových řešeních pro management cestování.

Neustále pracujeme na zjednodušení rezervací pracovních cest a rezervačního procesu pro hosty na pracovní cestě. Manažerům v oblasti managementu cestování poskytujeme řešení, která potřebují ke správě pravidel cestování, k minimalizaci cestovních výdajů a optimalizaci cestovního programu.

Zkušenosti klientů společnosti Egencia

G2 Leader
IDC Egencia Graph

Egencia patří mezi lídry studie IDC MarketScape

Nedávno publikovaná studie IDC MarketScape: Globální hodnocení dodavatelů poskytujících technologie SaaS a cloudové aplikace pro rezervaci firemních cest za rok 2019. Tato studie nás označila za lídra v oblasti aplikací pro rezervaci firemních cest a objasňuje, co je třeba zvážit, když navazujete spolupráci s firemní cestovní agenturou, případně když ji chcete změnit.

Další informace

Správa služebních cest neustále na dosah

5 star icon

 

Hodnocení 4,6 hvězdiček, které mají zákazníci rádi

Chytré a jednoduché řešení pro služební cesty. Aplikace Egencia poskytuje jednoduché prostředí, ve kterém najdete vše, co v oblasti služebních cest potřebujete.

Ke všem informacím, které souvisejí se služební cestou – od rezervací hotelů a zapůjčení automobilu až k vyúčtování cestovních výdajů a službám zákazníkům – máte přístup v reálném čase. Perfektní volba pro každého, kdo je zrovna na cestě.

Předvedeme vám přínosy služeb společnosti Amex GBT Egencia pro management cestování.

Jste již naším zákazníkem? Kontaktujte péči o zákazníky společnosti Amex GBT Egencia.