Skip to main content
Travel Solutions for Small Businesses
Travel Solutions for Small Businesses

Řešení pracovních cest pro malé a střední firmy

Na platformě skupiny Expedia Group, na kterou se můžete spolehnout v každé obchodní situaci – pro snadný management cestování.

Vše, co potřebujete pro managementpracovních cest

„Protože musíme zajišťovat cesty velkému počtu poskytovatelů lékařské péče, potřebujeme tým, který zvládne vše, od začátku až do konce.“  
- Dr. Jon Lensing, MD, CEO ve společnosti Apollo Healthcare

Taking care of your business travellers, any time, any where

V malých firmách vědí, že úspěch pracovní cesty se odvíjí od sebejistoty pracovníků. Jedním ze způsobů, kterými dodáváme vašim pracovníkům na cestách pocit jistoty, je služba Traveler Tracker umožňující rychle najít konkrétního cestujícího a zajistit mu potřebnou pomoc.

Potřebují-li se cestující na něco zeptat, naši odborníci jim mohou odpovědět v jejich rodném jazyce - naši konzultanti zajišťují služby ve více než 30 jazycích. Na webu i v mobilní aplikaci jsou komfortně k dispozici i možnosti pro samostatné řešení situace. 

Řešení řízení cestovních rizik

 

Company’s Travel Program Delivers The Best Travel Experience

Využijte rozpočet na cestu co nejefektivněji

Hledejte úspory nákladů a vylepšujte hospodářský výsledek firmy. V připravených panelech budete moci nejen regulovat rozpočet na cesty, a šetřit díky službě Upřednostňovaná cena Egencia, ale i sledovat nevyužité kredity leteckých společností a zobrazovat si cestovní výdaje. 

Light-grey-mobility

Když vaše firma roste, vaše cestování se musí zefektivnit

Zasloužíte si firemní cestovní agenturu, která poroste současně s vámi, bude optimalizovat cestovní výdaje, zajišťovat ucelenou podporu cestování a automatizovat výkazy cestovního programu. Přepracujte program pracovních cest přesně podle vašich potřeb.

Snadné nastavení, používání i správa

Implementaci jsme usnadnili, takže naše řešení pro pracovní cesty budete moci začít používat do jednoho týdne.

Centralizujte správu i rezervace cest ve vaší společnosti. Šetřete čas a získejte přístup ke všem možnostem rezervace cest i k informacím přesně v okamžiku, kdy je potřeba – ať už jste online, offline nebo v mobilní aplikaci.

Naše mobilní aplikace umožňuje cestujícím operativně  rezervovat pracovní cesty a manažerům cestování zase snadné schvalování plánů cest na poslední chvíli. Operativně upravujte firemní pravidla pro cestování. Možnosti, které jsou v souladu s pravidly i preferovaní dodavatelé se zobrazují přednostně a napomáhají tak výběru bez chyb.

Rychlá a účinná implementace

Travel Manager Sets Up Company Travel Policy

Na dobré společnosti záleží. Podívejte se, jak špičkovým světovým společnostem pomáháme na jejich cestě.

Předvedeme vám přínosy služeb společnosti Egencia pro management cestování.

Jste již naším zákazníkem? Můžete kontaktovat péči o zákazníky společnosti Egencia.