Skip to main content
Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

Naše zdroje, váš přínos

Náš rozsáhlý inventář vám nabízí lepší možnosti pro realizaci služebních cest.

Best of both worlds
96 %
z rezervací
za nižší než oficiální ceny

Není nad to nejlepší z obou světů

Jako součást skupiny Expedia poskytuje společnost Egencia výhodu stejných možností a cen, jaké by vaši cestující zaměstnanci získali na stránkách Expedia.com nebo Hotels.com.

Vaše firemní smluvní ceny jsou přístupné prostřednictvím naší platformy, takže můžete využít výhod našich dodavatelských vztahů, aniž byste přišli o případné skvělé nabídky pro veřejnost. To je užitečné zejména v místech, kde nemáte sjednané smluvní ceny nebo místní dodavatele.

Využijte zdroje největší světové diverzifikované cestovní platformy – Expedia Group, která disponuje 200 rezervačními weby ve více než 70 zemích. Naše weby navštíví každý měsíc přes 750 milionů uživatelů. Celý tento potenciál může pracovat i pro vaši firmu.

Ceny hotelů upřednostňovaných společností Egencia

Zpřístupněte svým cestujícím zaměstnancům speciální slevy, kterých jsme dosáhli díky programu Upřednostňovaná cena Egencia zaměřenému na cestující na pracovních cestách. Tyto speciální nabídky najdete u více než 35 000 hotelů. K těmto jedinečným výhodám patří:

  • Snídaně zdarma
  • Věrnostní programy
  • Parkování
  • Wi-Fi
  • Minimální sleva 10 procent
  • Storno až do dne příjezdu

Tyto nabídky můžete využít k podpoře a doplnění svého hotelového programu v místech, kde vaše společnost nemá vyjednané smluvní hotelové ceny.

Egencia-Preferred-Hotel-Rates
Egencia Add-On

Egencia Výhody+

Díky exkluzivním cenám z programu Egencia Výhody+ můžete ušetřit, a to až 10 dní po rezervaci letu, vlaku nebo automobilu. Cestující zaměstnanci mohou v některých hotelech využít exkluzivní hotelové ceny.

Cestující zaměstnanci rádi využívají vlaky, pro jejich nenáročnost a pohodlí. Vlak také může představovat skvělý způsob, jak být šetrný k životnímu prostředí a zmenšit uhlíkovou stopu. Díky našemu partnerství s předními železniční distribučními platformami, jako SilverRail a Amadeus, si můžete rezervovat jízdenky u svého oblíbeného železniční dopravce.

Na některá místa se občas dá dostat jedině automobilem. Můžete si kdykoli vybrat jakýkoli automobil, od osobního vozu po stěhovací dodávku. Expedia Group zajišťuje nabídky od více než 15 velkých autopůjčoven s celkovým počtem 5 milionů vozidel po celém světě. Devět z našich partnerů nabízí po celém světě korporátní ceny na více než 30 000 místech, kde lze uplatnit slevy v rámci programu Upřednostňovaná cena Egencia.

Optimalizujte svůj cestovní program využitím hotelů ze skupiny Egencia Top 100

Vzhledem k tomu, že společnost Egencia spolupracuje se stovkami tisíc ubytovacích zařízení po celém světě, existuje program Egencia top 100, který sdružuje hotely zaměřené na maximální pohodlí a užitek pro zákazníka, a to jak z hlediska celkových služeb, tak celkové hodnoty.

Top-100-hotels-2019

Chcete se dozvědět více?
Kontaktujte prodejní tým Egencia.