Skip to main content
Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

Vsaďte na jistotu s pravidly pro cestování

Díky naší intuitivní platformě je dodržování pravidel přirozená věc.

Travelers Safety Checklist

Snadnější dodržování pravidel cestování

Vaši cestující zaměstnanci budou provádět rezervace v souladu s pravidly, pokud jim dáte k dispozici intuitivní platformu zajišťující důsledné uplatňování vašich pravidel, která je pokaždé navede k vyhovující rezervaci.

 • Cestovní pravidla vaší organizace budou uplatněna na každou rezervaci z jakéhokoli rezervačního kanálu.
 • Naveďte své zaměstnance k tomu, aby si vždy a na každém zařízení vybírali rezervace vyhovující pravidlům.
 • Všechny změny firemních pravidel se okamžitě synchronizují do všech rezervačních nástrojů.

Najděte úspory, udělejte cestujícím radost

Když jsou firemní pravidla cestování nedílnou součástí řešení pro management cestování, bude každý zaměstnanec naveden k možnostem, které odpovídají jeho profilu, bez ohledu na zvolený způsob rezervace.

Cestující budou spokojení s jednoduchostí rezervace a vy ušetříte díky lepšímu dodržování pravidel.

 • Najděte úspory. S možností snadno provádět rezervace přes firemní cestovní agenturu je také spojen výkonný systém generování reportů, díky kterému získáte jasnou představu o cestovních výdajích a můžete snadno identifikovat oblasti, které je třeba optimalizovat.
 • Přizpůsobeno pro každého cestovatele. Rozdělte své cestující zaměstnance do různých skupin na základě jejich rolí a přizpůsobte jim cestovní pravidla, která odpovídají jejich potřebám a motivují je, aby si rezervace vytvářeli podle pravidel.
Business-Travel-Policy-Compliance-Savings
82 %
cestujících zaměstnanců
vždy dodrží rezervační pravidla
Business-travel-policy-compliance-adding-value

Zvyšte úroveň svého firemním cestování

Vaši organizaci tvoří jednotlivci a vaše firemní cestovní agentura by tak nim měla přistupovat. Zjistěte, jak můžete firemní management cestování využít jako strategickou investici do vaší společnosti, která se může projevit na hospodářských výsledcích a zvýšit spokojenost cestujících zaměstnanců.

Nejlepší způsob, jak zajistit, aby cestující prováděli rezervace podle pravidel, je nastavit pravidla cestování tak, aby zohledňovala všechny jejich (i vaše) potřeby. Toho dosáhnete pomocí flexibilní, přizpůsobivé platformy podporované specializovaným týmem služeb zákazníkům.

 • Vytvořte více skupin cestujících, abyste mohli nastavovat odlišná pravidla pro často cestující zaměstnance, příležitostné cestující, manažery a všechny ostatní.
 • Díky možnosti přizpůsobit pravidla cestování jednotlivým úrovním cestujících můžete zohlednit výjimky.
 • Provádějte rychlé optimalizace díky tomu, že změny a revize se u rezervací vašich cestujících zaměstnanců projeví okamžitě. Díky tomu bude efektivita vašeho cestovního programu stále špičková.

Získávejte analytické informace, dosahujte úspor

S jednou centralizovanou platformou pro cestovní rezervace a správu pravidel máte přehled o celkové efektivitě vašeho firemního cestovního programu a můžete vytvářet pravidla pro cestování, které ji ještě vylepší.

 • Okamžitý přístup k reportům, které vám poskytnou celkový přehled o dodržování vašich pravidel u všech typů cest, bez ohledu na způsob rezervace.
 • Práci s daty nechte na nás. Když jsou všechny vaše rezervace i pravidla na jedné univerzální platformě, eliminuje to potřebu manuálního zpracování dat.
 • Sledujte trendy v chování cestujících ve vaší organizaci a identifikujte příležitosti k úsporám.
Business-Travel-Policy-Compliance-Insights-Savings

Jste připraveni posunout svůj cestovní program na novou úroveň?
Chtěli byste vědět víc? Kontaktujte nás.