Skip to main content

Měníme pracovní cesty v logistice chytrými řešeními

Aerial view of cargo ship in transit
Aerial view of cargo ship in transit

Logistické firmy cestují se společností Egencia

Amex GBT Egencia (EgenciaTM) je ověřený a důvěryhodný partner pro pracovní cesty 
v oblasti transportu a logistiky.

Proč právě Egencia?

S námi je management cestování po celém světě hračka, ať vás práce zavede kamkoli.

Více než 2 miliony

Počet cestujících

Více než 440

Počet zákazníků z oboru logistických služeb a transportu

10 milionů USD

Úspory zákazníkům od dubna 2022

95 %

Spokojenost zákazníků

Rozumíme vašim jedinečným potřebám

Jaké jsou tři hlavní výzvy v oboru transportu a logistiky a jak je Egencia řeší?

A post express worker checking on shipment on tablet

Řešení: Šetřete své firmě čas s virtuálními kartami. Platby jsou s nimi efektivnější a dají se snadno sledovat a spravovat.

Řešení: S mobilní aplikací Egencia máte nonstop přístup k hotelům a podpoře, takže vaši zaměstnanci si můžou ubytování rezervovat, kdykoli potřebují.

Řešení: Řidiče můžete rychle spárovat s poskytovateli služeb přes Skupiny asistentů Egencia.

GBT-Additional-Pattern-blue

Jste připraveni vylepšit svůj cestovní program?

Podívejte se, jak Egencia řeší jedinečné výzvy v oboru přepravy nákladního zboží a logistiky

Zlepšete soulad s firemními zásadami cestování

Soukromí poskytovatelé letecké medicíny jako Air Methods podnikají pracovní cesty neustále. Podívejte se, jak tato firma zajišťuje soulad se zásadami a proč jsou pro úspěch zásadní data a reporty.

Přečtěte si studii

Proč si logistické firmy opakovaně vybírají společnost Egencia?

V době narušených dodavatelských řetězců, nedostatků a komplikovanosti systému potřebují firmy ve vašem oboru chytré strategie pro řízení cestovních nákladů. Podívejte se, jaké výhody může digitální transformace pracovních cest přinést firmám podnikajícím v transportu, nákladní dopravě a logistice.

Veškeré informace pocházejí z interního reportu Amex GBT Egencia z roku 2023.

Mid 30s Asian Chinese Female Truck Driver preparing to leave on road trip

Náš Smart Mix využívá pro automatizaci rezervací nové technologie. Rezervace letu trvá průměrně méně než 4 minuty a rezervace hotelu, auta a vlaku méně než 5 minut. Strojové učení vám nabízí možnosti podle vašich oblíbených poskytovatelů, podle preferencí cestovatelů, historie rezervací a vašich firemních zásad cestování. Můžete tak své logistické firmě šetřit čas i peníze.

V neustále se měnícím prostředí s vícero velkými hráči je důležité držet krok. Intuitivní rezervace společnosti Egencia umožňují našim klientům dosáhnout globální míry online využití přes 95 %. Vysoká míra využití programu pracovních cest znamená, že můžete lépe sledovat bezpečnost, soukromí, řádnou péči a soulad se zásadami.

Sledování cestovních výdajů je pro udržení ziskovosti nezbytné. Egencia má automatické úsporné technologie, které v případu poklesu ceny rezervují jiný let nebo hotel. Cestující si navíc můžou vybírat z téměř 45 000 hotelů ve 186 zemích za Upřednostňované ceny Egencia, což jsou ceny upravené speciálně pro firemní cestující.

Mějte rychlejší přístup k datům přes reporty (ohledně letů, vlaků, hotelů a autopůjčoven) odkudkoli ve světě během hodiny od rezervace. Užívejte si efektivitu, monitorujte cestovní výdaje, sledujte úspory a nacházejte možnosti maximalizace výkonu programu skrze centrální zdroj všech dat.

Firmy všech velikostí a ze všech odvětví nám konzistentně přidělují 95% a vyšší hodnocení spokojenosti, protože máme intuitivní platformu a poskytujeme kvalitní služby.

Stále víc předních firem používá postupy a metriky sledující udržitelnost. I váš program pro pracovní cesty by se jí měl řídit. Egencia vám umožňuje sledovat uhlíkovou stopu letů, hotelů i vlaků. Cestující si můžou u každého letu zobrazit možnost s nejnižší uhlíkovou stopou.

Naši implementační specialisté vám udělí plný přístup ke všem funkcím, ať můžete svůj cestovní program spravovat online. Na své jméno a e-mailovou adresu získáte administrátorský profil, ze kterého budete moci spravovat svou firemní stránku na platformě Egencia.