Skip to main content

Vyúčtování cestovních výdajů a vykazování výdajů na služební cesty

Travel Expense Management
Travel Expense Management

Vyúčtování cestovních výdajů na míru pro vaše potřeby

Propojte svůj cestovní program s praktickým řešením vyúčtování cestovních výdajů.

Business-Travel-Expense-Management

Jednodušší správa cestovních výdajů

Spravovat cesty a výdaje není nic snadného.

Ať už jste globální korporace nebo malý či střední podnik, zahrnuje vaše organizace cestovního programu i dohled nad každodenními cestovními výdaji, správu rozpočtů a párování účtů. Znamená to sledovat veškeré výdaje související s cestováním, ať už jsou či nejsou schvalovány a ve vašem systému.

Existuje způsob, jak tyto úkoly zjednodušit. Je efektivní, umožňuje tvorbu reportů stejně jako ostatní součásti vašeho cestovního programu, podporuje dodržování pravidel a poskytuje komplexní obrázek o vašich cestovních výdajích.

Nabízíme kompletní řešení nebo vám pomůžeme propojit vaše pravidla cestování se systémem pro vykazování cestovních výdajů. Nezáleží na tom, proč potřebujete dohlížet na cestovní výdaje. Pomůžeme vám najít optimální způsob propojení cestovního programu se snadným řešením vyúčtování cestovních výdajů.

Jedno řešení pro cestovní výdaje

Víme, jak je důležité sledovat cestovní výdaje. Naše řešení pro vyúčtování cestovních výdajů vám nabízí pomoc. Obsahuje snadno použitelný evidenční systém, který vám umožní spravovat všechny výdaje na jednom místě.

  • Mějte každý den přehled o cestovních výdajích.
  • Propojte důležitá datová pole pro podporu tvorby rozpočtů a finanční odpovědnosti.
  • Snadno spravujte výkazy cestovních výdajů zaměstnanců obsahující platby osobními nebo firemními kreditními kartami.
  • V hlavní účetní knize lze rychle spárovat centrálně účtované platby vydavatelům kreditních karet s kompletně potvrzenými cestovními výdaji.
Single T&E solution
Streamline your process and travel policy

Zjednodušení procesů a pravidel

Nechte svá pravidla a procesy pro vyúčtování cestovních výdajů pracovat pro vás. Ušetřete čas i peníze s řešením pro správu cestovních výdajů, které v každém kroku naplňuje vaše cíle.

  • Pro profily cestujících zaměstnanců vytvořte rezervační předvolby, díky kterým se zlepší dodržování cestovních pravidel.
  • Konfigurujte datová pole tak, aby odpovídala vašim reportingovým potřebám.
  • Poskytujte flexibilní podporu pro různé typy plateb.
  • Vytvářejte datové toky v rámci oblasti cestovních výdajů a souvisejících reportingových systémů.
  • Podporujte své současné procesy vykazování cestovních výdajů a jejich párování.
  • Zajistěte správné spárování všech položek v účetnictví.

3 potenciální přínosy Analytics Studia

Egencia nabízí plně integrované řešení pro cestovní náklady, které umožňuje začlenit komplexní systém zahrnující rezervace, realizaci i výdaje přímo do naší platformy. Systém je ideální pro podniky, které mají zájem o kompletní řešení pro svůj cestovní program.

Vyúčtování cestovních výdajů pro podniky všech velikostí

Je důležité dodržet všechny vaše interní směrnice pro vyúčtování cestovních výdajů. Zjednodušte si účetnictví tím, že snadno spárujete platby z bankovních i karetních výpisů s nákladovými položkami. Do systému pro vyúčtování cestovních výdajů se budou snadno předávat data o všech vašich online i offline transakcích.

Open Connect automaticky odesílá data o cestách do speciálních systémů pro vyúčtování cestovních výdajů, partnerům pro řízení cestovních rizik nebo do systémů ERP.

Systém dokáže zvýšit míru souladu s pravidly a snížit nadměrné náklady, protože umožňuje cestujícím párovat stvrzenky a poplatky účtované na osobní kreditní kartu, nebo dokonce i více karet. Pokud máte zaměstnance, kteří na služebních cestách platí osobní platební kartou, můžete využívat nástroj Open Sync.* Open Sync sdružuje všechny výdaje a automaticky vytvoří tabulku, kterou lze jednoduše exportovat a odeslat nákladovým partnerům. 

*Dostupný pouze v Severní Americe

Expense management for businesses
Keeping bookers

Zajištění rovnováhy mezi rezervacemi a hospodářským výsledkem

V účetní evidenci musí být kompletně spárované výpisy z kreditních karet a bankovních účtů. Právě proto náš systém zajistí, aby byla data o všech transakcích, ať už provedených offline, nebo online, včetně vlastních datových polí, správně a jednoduše předávána do systému vyúčtování cestovních výdajů. Spolupracujeme s velkým množstvím partnerů pro oblast vyúčtování cestovních nákladů a zprostředkovatelů plateb, a proto vám můžeme zajistit výkazy dat o fakturaci, které lze exportovat v souladu se speciálními požadavky na přiřazování ve vaší firmě.

Začínáme

Spolupracujeme se zákazníky, abychom porozuměli jejich potřebám a mohli jim pomoci najít optimální proces vyúčtování cestovních výdajů, řešení a mobilní aplikace pro práci s daty o výdajích tak, jak to nejlépe vyhovuje jejich požadavkům.

Existuje několik způsobů začlenění dat o cestách do systému vyúčtování cestovních výdajů. Naše globální partnerství s poskytovateli služeb vyúčtování cestovních výdajů nám umožňuje nabízet zákazníkům rozmanité cenově úsporné možnosti podle jejich potřeb. Jsme zde, abychom manažerům cestování, cestujícím osobám, účetním oddělením a dalším ulevili od náročného manuálního zpracování.

Zpracování čísel nemusí být únavné. Kontaktujte nás, abychom mohli posoudit vaše potřeby v oblasti vyúčtování cestovních nákladů.

Getting-started

Chtěli byste vědět víc?
Kontaktujte prodejní tým Egencia.