Skip to main content

Úspory ve firemním cestování. Snížení nákladů na služební cesty.

Corporate Travel Savings
Corporate Travel Savings Mobile

Nesčetné příležitosti k úsporám
pomáhají optimalizovat výdaje

Ať je vaše společnost dynamický start-up nebo mezinárodní organizace s celosvětovou působností, můžete ušetřit náklady s každou rezervací.

Funkce, které vám pomohou ušetřit čas i náklady

Egencia Savings Finder for Hotel and Air umožňuje vyhledat nejvýhodnější cestovní nabídky a možnosti úspor, dokonce i po provedení rezervace. Pokud se ceny sníží, automaticky vám přerezervujeme letenky a ubytování.ervujeme letenky a ubytování.

Egencia Smart Mix využívá strojového učení a poskytuje zákazníkům rychlé a intuitivní rezervační prostředí. Bere v úvahu předchozí transakce a preference zákazníka, ale také firemní pravidla cestování, která mají za cíl šetřit váš čas i peníze.

Jsme s vámi na každém kroku

Egencia zjednodušuje a zrychluje přípravu služebních cest. Manažeři cestování mohou předem upravit nastavení tak, aby se přednostně zobrazovaly preferované hotely, snadno vytvořit nebo změnit pravidla cestování nebo stanovit maximální přípustné ceny či minimální předstih při rezervaci. Všechna tato opatření vedou ke snížení nákladů na služební cesty.

Pomůžeme také zvýšit produktivitu, protože zaměstnanci si mohou své pracovní cesty snadno rezervovat online, v mobilní aplikaci nebo po telefonu.

Samoobslužné rezervace přispívají k úsporám

 

2020-IDC-MarketSpace-blog-image
Benchmarking-dashboard

Analýzou dat k vyšší efektivitě firemního cestovního programu

Egencia Analytics Studio vám zpřístupní reporty cestovních výdajů, podílu online rezervací a dodržování cestovních pravidel.

Tyto užitečné analytické informace vám usnadní rozhodování a poskytnou dokonalý přehled o nákladech vaší firmy na cestování. Snadno zjistíte, kolik jste ušetřili díky smluvním cenám a kde vám naopak příležitosti k úsporám unikají.

Pomocí srovnávacího informačního panelu můžete porovnat svůj cestovní program s jinými podobnými společnostmi a odhalit příležitosti k dalším úsporám nákladů.

Jak funguje Egencia Analytics Studio v praxi

Dark background image

Umpqua Bank zvýšila návratnost svých investic do firemního cestování

„Na Egencii jsou skvělé nízké poplatky a to, že se vše zaplatí tím, co ušetříme za správu nevyužitých letenek. A navíc máte nástroj, který lidé chtějí používat.“

JJ Giachetti
firemní manažer cestování
Umpqua Bank

Egencia Savings Graphic Piggy Bank

Kontrolní seznam pro úspory nákladů na služební cesty

Nevynechejte žádnou příležitost k úsporám.

Jak lze snížit celkové náklady na firemní cestování?

Jste již naším zákazníkem? Můžete kontaktovat péči o zákazníky společnosti Egencia.