Skip to main content
Savings And Analytics
Savings And Analytics Mobile

Dynamické vizualizace, centralizovaná data

Přehledové reporty, využitelné údaje, možnosti úspor – to vše na dosah ruky.

Bust Travel

Služební cesty jako růstová strategie

Ať už jste velká korporace s celosvětovou působností nebo začínající podnikatelský subjekt s revoluční vizí, služební cesty musí být součástí vaší růstové strategie.

Nestačí jen zavést program služebních cest. Je třeba proniknout do dat, abyste mohli výkonnost vašeho cestovního programu hodnotit.

  • Egencia Analytics Studio centralizuje data z vašeho cestovního programu a umožňuje vám prohlížet reporty na vizuálně dynamickém ovládacím panelu. Můžete si prohlížet reporty ohledně celkové efektivity vašeho cestovního programu nebo si zobrazit konkrétní podrobnosti.
  • Sledujte svůj cestovní program pomocí reportů, které vám poskytnou celkový pohled, nebo analyzujte podrobnosti v reportech zaměřených na letenky, hotely, vlaky a automobily.
  • Můžete si zobrazit jakékoli údaje, protože tvrdou práci jsme už udělali za vás, abyste se mohli soustředit na ukazatele, které jsou pro vaši firmu nejdůležitější. Využijte poznatky získané pomocí nástrojů v Analytics Studiu k nalezení úspor, zlepšení dodržování pravidel a zvýšení spokojenosti cestujících.
Black background promo blade

Fúze a akvizice: Jak upravit cestovní program v tomto případě?

Celosvětový objem firemních akvizic překonal v roce 2018 všechny rekordy a dosáhl na závratných 3,3 bilionu dolarů. Co dělat, když se změní vlastník a strategie firmy, a jak má reagovat cestovní program?

Šetřete čas a peníze

Zaměstnanci, kteří jsou spokojení s úrovní cestování, mohou patřit k vašim nejlepším náborářům. Nejdůležitější je poskytnout jim cestovní program, který je přehledný, snadno srozumitelný a vyhovuje jejich potřebám. Kontrolujeme všechny složky naší technologie, což znamená, že dokážeme zajistit konzistentní péči o cestující a tvůrce cesty, ať už jsou se společností Egencia ve spojení online, přes naši aplikaci nebo prostřednictvím některého z našich zástupců.

Tím ale zajištění skvělé služební cesty nekončí. Máme tým specialistů, kteří hledají levné letenky v programu Fare Savings Finder (vyhledávač úspor letenek), aby snížili vaše náklady. Používáme strojové učení pro Smart Mix, což je funkce, která vám a vašim cestujícím zaměstnancům při tvorbě rezervace vyhledá nejlepší hotely a letecká spojení. To znamená, že na prvních místech uvidíte nejvhodnější možnosti, které zohledňují přednastavené volby, historii cestování a ceny, které vyhovují vašim pravidlům.

Na naší platformě věnujeme technologii zvláštní pozornost, abychom zajistili cestujícím a manažerům cestování lepší péči. Více než 88procentní využití naší online rezervační platformy, která je snadno přístupná z jakéhokoli zařízení, znamená zvýšení vaší produktivity.

Save Time And Money
Data Makes The Difference

Základem jsou data

Egencia je jediná firemní cestovní agentura, která dokáže centralizovat všechna vaše online a offline cestovní data na jednom místě a nevyžaduje proto synchronizaci mezi více systémy.

Vybudovali jsme naši digitální cestovní platformu s ohledem na lidi, pro které jsou služební cesty denní chleba. Proto se můžete na svůj cestovní program spolehnout s vědomím, že máte kompletní přehled.

Vdechneme vašemu cestovnímu programu život pomocí vizualizace dat v Analytics Studiu. S řadou filtrů, dynamických grafů, diagramů a intuitivních funkcí máte své údaje vždy po ruce. Ať potřebujete stahovat obrázky, excelové soubory, zdrojová data nebo ukládat reporty ve formátu PDF, máme pro vás řešení. Potřebujete se u konkrétní skupiny cestujících zaměřit na soulad s předpisy a pravidly? Stačí nastavit potřebné filtry a zobrazí se vám podrobné informace.

Víme, že služební cesty jsou jako skládačka tvořená spoustou pohyblivých dílů a že musíte dělat rychlá a jasná rozhodnutí. Proto jsme vybavili Analytics Studio vším potřebným, abychom vám pomohli pochopit výkonnost vašeho cestovního programu a najít potenciální úspory.

Light-grey-mobility

Jak využít data k řízení cestovního programu?

Data jsou nedílnou součástí naší každodenní reality. Ve svém úsilí o co nejvstřícnější webové prostředí pro naše klienty a o co nejefektivnější informace pro manažery cestování vycházíme z datové sady, která přesahuje 189 miliard záznamů. Jak mohou data o vašem cestovní programu pomoci právě vám?

Vykročte správnou nohou

Rychlá tvorba úžasně vypovídajících vizuálních grafů.

Zapůsobte svými prezentacemi na různé týmy, zúčastněné strany a management díky přesvědčivým vizualizacím analytických výstupů. Egencia Analytics Studio vám pomůže prezentovat vaši myšlenku a vyzdvihnout hodnotu vašeho cestovního programu.

Nastal čas požadovat ještě vyšší úspory.
Vyžádejte si ukázku, jak na to.