Skip to main content

Úspory a analýza – řešení pro data a reporty o služebních cestách

Savings And Analytics
Savings And Analytics Mobile

Dynamické vizualizace, centralizovaná data

Přehledové reporty, využitelné údaje, možnosti úspor – to vše na dosah ruky.

Bust Travel

Služební cesty jako růstová strategie

Ať už jste velká korporace s celosvětovou působností nebo začínající podnikatelský subjekt s revoluční vizí, služební cesty musí být součástí vaší růstové strategie.

Nestačí jen zavést program služebních cest. Je třeba proniknout do dat, abyste mohli výkonnost vašeho cestovního programu hodnotit.

  • Egencia Analytics Studio centralizuje data z vašeho cestovního programu a umožňuje vám prohlížet reporty na vizuálně dynamickém ovládacím panelu. Můžete si prohlížet reporty ohledně celkové efektivity vašeho cestovního programu nebo si zobrazit konkrétní podrobnosti.
  • Sledujte svůj cestovní program pomocí reportů, které vám poskytnou celkový pohled, nebo analyzujte podrobnosti v reportech zaměřených na letenky, hotely, vlaky a automobily.
  • Můžete si zobrazit jakékoli údaje, protože tvrdou práci jsme už udělali za vás, abyste se mohli soustředit na ukazatele, které jsou pro vaši firmu nejdůležitější. Využijte poznatky získané pomocí nástrojů v Analytics Studiu k nalezení úspor, zlepšení dodržování pravidel a zvýšení spokojenosti cestujících.
Black background promo blade

Fúze a akvizice: Jak upravit cestovní program v tomto případě?

Celosvětový objem firemních akvizic překonal v roce 2018 všechny rekordy a dosáhl na závratných 3,3 bilionu dolarů. Co dělat, když se změní vlastník a strategie firmy, a jak má reagovat cestovní program?

Šetřete čas a peníze

Zaměstnanci, kteří jsou spokojení s úrovní cestování, mohou patřit k vašim nejlepším náborářům. Nejdůležitější je poskytnout jim cestovní program, který je přehledný, snadno srozumitelný a vyhovuje jejich potřebám. Kontrolujeme všechny složky naší technologie, což znamená, že dokážeme zajistit konzistentní péči o cestující a tvůrce cesty, ať už jsou se společností Egencia ve spojení online, přes naši aplikaci nebo prostřednictvím některého z našich zástupců.

Tím ale zajištění skvělé služební cesty nekončí. Máme tým specialistů, kteří hledají levné letenky v programu Fare Savings Finder (vyhledávač úspor letenek), aby snížili vaše náklady. Používáme strojové učení pro Smart Mix, což je funkce, která vám a vašim cestujícím zaměstnancům při tvorbě rezervace vyhledá nejlepší hotely a letecká spojení. To znamená, že na prvních místech uvidíte nejvhodnější možnosti, které zohledňují přednastavené volby, historii cestování a ceny, které vyhovují vašim pravidlům.

Na naší platformě věnujeme technologii zvláštní pozornost, abychom zajistili cestujícím a manažerům cestování lepší péči. Více než 88procentní využití naší online rezervační platformy, která je snadno přístupná z jakéhokoli zařízení, znamená zvýšení vaší produktivity.

Kontrolní seznam pro dosažení úspor nákladů na služební cesty

Save Time And Money
Data Makes The Difference

Základem jsou data

Egencia je jediná firemní cestovní agentura, která dokáže centralizovat všechna vaše online a offline cestovní data na jednom místě a nevyžaduje proto synchronizaci mezi více systémy.

Vybudovali jsme naši digitální cestovní platformu s ohledem na lidi, pro které jsou služební cesty denní chleba. Proto se můžete na svůj cestovní program spolehnout s vědomím, že máte kompletní přehled.

Vdechneme vašemu cestovnímu programu život pomocí vizualizace dat v Analytics Studiu. S řadou filtrů, dynamických grafů, diagramů a intuitivních funkcí máte své údaje vždy po ruce. Ať potřebujete stahovat obrázky, excelové soubory, zdrojová data nebo ukládat reporty ve formátu PDF, máme pro vás řešení. Potřebujete se u konkrétní skupiny cestujících zaměřit na soulad s předpisy a pravidly? Stačí nastavit potřebné filtry a zobrazí se vám podrobné informace.

Víme, že služební cesty jsou jako skládačka tvořená spoustou pohyblivých dílů a že musíte dělat rychlá a jasná rozhodnutí. Proto jsme vybavili Analytics Studio vším potřebným, abychom vám pomohli pochopit výkonnost vašeho cestovního programu a najít potenciální úspory.

Jak společnost Air Methods navýšila objem firemních cest s pomocí dat

Light-grey-mobility

S péčí o program vaší cesty vám pomohou firemní cestovní agentury (TMCs) vycházející z dat

Data jsou nedílnou součástí naší každodenní reality. Ve svém úsilí o co nejvstřícnější webové prostředí pro naše klienty a o co nejefektivnější informace pro manažery cestování vycházíme z datové sady, která přesahuje 189 miliard záznamů. Jak mohou data o vašem cestovní programu pomoci právě vám?

Vykročte správnou nohou

Rychlá tvorba úžasně vypovídajících vizuálních grafů.

Zapůsobte svými prezentacemi na různé týmy, zúčastněné strany a management díky přesvědčivým vizualizacím analytických výstupů. Egencia Analytics Studio vám pomůže prezentovat vaši myšlenku a vyzdvihnout hodnotu vašeho cestovního programu.

Nastal čas požadovat ještě vyšší úspory.
Vyžádejte si ukázku, jak na to.