Skip to main content
Customer Service
Customer Service

Jsme s vámi na každém kroku

Jsme všude, kdykoli nás potřebujete.

Exceptional Support

Nepřetržitá zákaznická péče

Zajistěte svým cestujícím na pracovní cestě podporu, jakou potřebují, ať jsou kdekoli na světě.

Cestujícím na pracovní cestě poskytujeme nonstop podporu od provedení rezervace až do návratu domů. Stačí jedno kliknutí nebo zavolání a získají podporu našeho týmu specialistů na služební cesty, kteří přesně vědí, co vaši cestující zaměstnanci potřebují a jak jim to zajistit rychle, hladce a s dodržením vašich firemních pravidel cestování.

Jsme tady pro vás

Vysoce kompetentní místní specialisté na služební cesty vašim cestujícím zaměstnancům zajistí bezproblémové firemní cestování.

Máme více než 2 500 cestovních poradců specializovaných výhradně na služební cesty. Mají v průměru 15letou zkušenost v oboru a proto zevrubně chápou jedinečné potřeby cestujících na pracovních cestách. Tyto místní týmy specialistů na služební cesty hovoří více než 32 jazyky ve více než 66 zemích.

  • Jsme po ruce kdykoli a kdekoli nás potřebujete přes naše nonstop služby zákazníkům, které jsou k dispozici cestujícím a tvůrcům online, v aplikaci nebo telefonicky.
  • Připojení k úplnému uživatelskému profilu klienta přes naši jednotnou platformu umožňuje našim specialistům na služební cesty vidět itineráře cestujících a cestovní pravidla jejich zaměstnavatelů, aby mohli klientům poskytnout správná doporučení.
  • Specializace na firemní cestování. Naši zástupci se věnují výhradně problematice služebních cest a rozumí jedinečným potřebám a nárokům zaneprázdněných manažerů.
Profile Connection Customer Service
Black background promo blade

Dejte cestujícím větší výběr možností a budou spokojenější

70 % zaměstnanců říká, že na služební cesty jezdí rádi. Zjistěte, jak je motivovat k dodržování pravidel a zvýšit jejich spokojenost.

Optimize Business Travel Program During Coronavirus

Podpora jedné platformy

Univerzální, intuitivní platforma pro každého uživatele usnadňuje rezervaci a cestování.

Jsme jediná významná firemní cestovní agentura, jejíž klienti mají stejně dobrou zkušenost při každém způsobu komunikace: Online, přes aplikaci nebo po telefonu.

  • Jedno univerzální zobrazení pro všechny rezervace (letecká doprava, hotely, automobily a vlaky). Už žádná krkolomná komunikace s cestovními kancelářemi nebo cestovními portály.
  • Všichni jsou na jedné stránce – cestující, tvůrci i naši zástupci používají stejnou platformu – takže nic důležitého neunikne pozornosti.
  • Rozumíme vám. Naši zástupci přesně rozumí potřebám vašich cestujících, aby jim mohli zajistit vše, co potřebují.

Vaše kompletní platforma pro management cestování. Egencia a její inovace. Expedia Group pro neomezený rozsah.

Gateway Mobility

Globální cestovní platforma, která přináší revoluci v organizaci pracovních cest

Naše platforma propojuje kompletní cestovní proces, poskytuje cestujícím zaměstnancům individuálně přizpůsobené rezervační prostředí a zprostředkuje manažerům cestování potřebná data i kontrolu nad dodržováním stanovených pravidel.

Získejte přístup k největší cestovní platformě na světě

Jsme součástí skupiny Expedia a přinášíme vám přístup ke špičkovému dodavatelskému obsahu, který vašim cestujícím zajistí výběr a flexibilitu.

Naši odborníci na firemní cestování mají přístup k rozrůstající se celosvětové nabídce cestovních služeb. Podívejte se, jak může vliv největší diverzifikované cestovní platformy na světě zajistit výhody vašemu program služebních cest.

  • Odborní cestovní poradci dohlédnou na to, aby vaši cestující zaměstnanci měli rezervováno patřičné speciální vybavení a služby pro hosty na pracovní cestě.
  • Výběr z více než 500 000 hotelů a 375 leteckých společností zaručuje, že si vaši cestující zaměstnanci dobře vyberou a budou spokojenější.
  • Díky dobře známé a intuitivní platformě budou vaši cestující moci vždy snadno doplnit nebo pozměnit svou cestu.
Gloabl National Save Time Travel

Jste připraveni posunout svůj cestovní program na novou úroveň?
Chtěli byste vědět víc? Kontaktujte nás.