Skip to main content

Mobilní aplikace Egencia, aplikace pro management cestování

Egencia Mobile
Egencia Mobile

Svobodný management cestování

Mobilní aplikace Egencia: Cestovní aplikace, se kterou můžete volně zamířit vzhůru.

Cestovní průvodce v aplikaci Egencia

Díky naší mobilní aplikaci můžete vy i vaši zákazníci získat aktuální informace o plánu cesty a zvládnout případné změny na dynamickém trhu cestovního ruchu.

Jedna aplikace pro všechny úkoly cestovního managementu

Všechny důležité nástroje stále po ruce.

Mobilní aplikace Egencia zajišťuje cestujícím na pracovní cestě, cestovním konzultantům, schvalujícím osobám i firemním manažerům cestování snadný přístup ke všem potřebným informacím. S touto užitečnou aplikací máte v ruce také efektivní a flexibilní nástroj pro provádění rezervací, správu a prohlížení služebních cest.

  • Vše, co potřebujete, v jedné aplikaci. Máte přístup k itineráři, účtenkám, můžete rušit nebo měnit položky, požádat o pomoc a mnoho dalšího.
  • Díky personalizovanému vyhledávání, snadnému filtrování a přehlednému zobrazení dostupného vybavení si můžete vytvořit rezervaci přesně podle svých představ.
  • Orientujte se v kterémkoli městě. Porovnejte možnosti pozemní dopravy a najděte nejlepší způsob, jak se dostat, kam potřebujete.
  • Exkluzivní výhody. Získejte vyšší hodnotu za nižší cenu díky speciálním cenám hotelů dostupným pro uživatele naší aplikace.
  • Snadné vykazování cestovních výdajů. Vykazování cestovních výdajů v mobilní aplikaci, včetně úložiště stvrzenek, umožňuje optimalizovat proplácení výdajů.
One travel management app
Keeping business trip planning on track

Služební cesty bez obav

Vašim zaměstnancům budeme na cestách neustále po boku. Díky snadno ovladatelnému rozhraní si mohou rezervovat místo ve vlaku, automobil, letenky a hotely. Kromě pomoci s rezervacemi dodáváme vašim cestujícím také pocit jistoty, protože mohou kdykoli zkontrolovat svůj itinerář, takže nikdy nemusí řešit, kdy mají kde být. To vše je k dispozici také na zařízeních Android Wear a Apple Watch.

Naše cestovní aplikace nabízí také exkluzivní výhody pro mobilní uživatele, například speciální ceny hotelů a možnosti pozemní přepravy. Při tvorbě rezervace můžete v aplikaci snadno navázat tam, kde jste na počítači skončili.

Je naší povinností pomáhat s péčí o vaše cestující zaměstnance. Ať jsou vaši cestující kdekoliv, když potřebují pomoc, stačí v aplikaci klepnout na speciální tlačítko Asistent a spojí se s týmem zákaznického servisu Egencia.

Když dojde k nouzové situaci, záleží na každé sekundě. Součástí aplikace je i funkce Vyhledání cestujících, takže své cestující zaměstnance můžete vyhledat a lokalizovat během několika sekund. Můžete vyhledat město nebo časové období a zobrazit všechny své cestující zaměstnance na interaktivní mapě nebo v seznamu.

Řešení pro řízení cestovních rizik

Rychlé a jednoduché schvalování cest

Nepřehlédněte žádný detail. Lidé pověření schvalováním cest svých kolegů a podřízených jsou často sami na cestách. Nyní se můžete při bleskovém schvalování vyhnout ztrátám a zdražením.

Dbáme na to, aby cestovní komplikace nedopadly na váš hospodářský výsledek. Pomocí několika klepnutí v aplikaci pro management cestování můžete schválit nebo zamítnout žádost či zobrazit historii cestování zaměstnance.

Cestovní asistenti uvidí, že podpora cestujících je snadná, i když jsou mimo kancelář. Mohou si prohlížet všechny cesty svých kolegů a upravovat jejich rezervace přímo z mobilního zařízení.

Cestovní asistenti mohou cestující také snadno vyhledávat, prohlížet si jejich cesty a upravovat rezervace.

Quick and easy trip approvals

Mobilní aplikace Egencia

Mobilní aplikace Egencia zjednodušuje plánování, rezervaci, správu a zobrazení pracovních cest pro cestující zaměstnance, cestovní asistenty, schvalující osoby i firemní manažery cestování.

Zůstaňte ve spojení po celou dobu cesty a užívejte si exkluzivních výhod, které jsou k dispozici pouze v mobilní aplikaci Egencia.

Egencia mobile app

Jste připraveni posunout svůj cestovní program na novou úroveň?
Chtěli byste vědět víc? Kontaktujte nás.