Skip to main content

Koronavirus a firemní cestovní program

Coronavirus And Your Business Travel Program
Coronavirus And Your Business Travel Program

Koronavirus (COVID-19): Podpora firemního cestovního programu

Služební cesty bez stresu se společností Egencia

I přes rychle se měnící cestovní podmínky a požadavky přináší platforma Egencia manažerům cestování i samotným cestujícím rychlý přehled o změnách před cestou i po jejím skončení. I přes rychle se měnící cestovní podmínky a požadavky přináší platforma Egencia manažerům cestování i samotným cestujícím rychlý přehled o změnách před cestou i po jejím skončení.

Ochrana cestujících zaměstnanců a omezení cestovních výdajů

Pandemie onemocnění COVID-19 má každý den obrovský dopad na firmy, jako je ta vaše.  Je důležité mít plán, abyste zajistili hladké fungování firmy v budoucnu a alespoň částečně nahradili současné finanční ztráty, až tato krize pomine. Pro podporu růstu je pak zásadní do tohoto plánu začlenit služební cesty.

Egencia vám pomůže optimalizovat firemní cestovní program, omezit cestovní výdaje a zároveň v průběhu krize i po ní minimalizovat riziko pro cestující zaměstnance.

Travel Management Coronavirus
Savings Checklist

Kontrolní seznam pro dosažení úspor nákladů na služební cesty

Podívejte se, jak pomocí kontrolního seznamu pro dosažení úspor nákladů na služební cesty omezíte cestovní výdaje, ušetříte a zefektivníte rozpočet. Spravujte firemní rozpočet na cestování, abyste po útlumu pandemie COVID-19 mohli opět vyrazit na cesty. Získáte přístup k veškerým informacím od hotelových pokojů a cen letenek po firemní cestovní pravidla a soulad s předpisy.

Zobrazit kontrolní seznam

Je třeba okamžité řešení: Přijetí pravidel povinnosti řádné péče o cestující zaměstnance

Využijte kontrolní otázky:

  • Dokážete všechny zaměstnance na služební cestě lokalizovat v reálném čase?
  • Dokážete snadno sdílet aktuální výstrahy týkající se koronaviru se zaměstnanci na cestě?
  • Jste schopni okamžitě aktualizovat pravidla cestování a zajistit, aby si zaměstnanci nemohli rezervovat služební cestu v místě s vysokým rizikem nákazy koronavirem?

Pokud jste na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, náš kontrolní seznam pro bezpečnost na služební cestě vám pomůže najít možnosti, jak zaměstnancům na cestě poskytnout lepší podporu.

Act now: Implement duty of care for your travellers
Encourage business recovery with business travel savings

Podpora obnovy firmy díky úsporám nákladů na služební cesty

S několika odborníky na cestovní ruch jsme mluvili o tom, proč je tak důležité snižovat firemní náklady na cesty prostřednictvím firemního cestovního programu. Poslechněte si, co pro ně cestovní ruch znamená a jak se dívají na úspory a růst ve vztahu k cestovním programům.

Možnost sledování zaměstnanců na služební cestě díky Egencii poskytla společnosti NTT Singapore potřebný klid

„Kromě úspor a kontroly dodržování pravidel předává naše platforma společnosti NTTS klíčové informace v nouzových situacích.  V minulosti jsme hodně dopláceli na to, že jsme naše zaměstnance neměli možnost sledovat.“ –NTT Singapore

Easy to use for travel managers and travellers on the move

Praktické využití pro manažery cestování a zaměstnance na cestě

V době pandemie je podpora vaší firmy a zaměstnanců na služební cestě klíčová. Naše aplikace a online platforma je pro cestující dobře ovladatelná, a proto právě u nás hledají aktuální informace, mění rezervace nebo ruší cestu.

Přesvědčte se sami a zjistěte víc o naší aplikaci.

Rychlá realizace firemního cestovního programu

I když v období pandemie koronaviru panuje v mnoha ohledech nejistota, základem k udržení stability je připravenost. V Egencii vám můžeme pomoci vše kompletně připravit už do týdne v závislosti na obsáhlosti cestovního programu.  Náš globální implementační tým, expertní account manažeři a 3000 cestovních poradců po celém světě jsou připraveni vám pomoci vypracovat cestovní program začít podporovat zaměstnance na cestě, ať už jsou kdekoli.

Přečtěte si názory našich zákazníků.

Set up your travel management programme quickly

Naše řešení pro management služebních cest vám pomůže dosáhnout stanovených cílů.