Skip to main content

Mark Hollyhead, Provozní ředitel a senior viceprezident pro úspěch u zákazníků

Mark-Hollyhead-hero-banner-image-desktop
Mark-hollyhead-hero-banner-mobile

Mark Hollyhead

Prezident

Mark Hollyhead má více než 25 let zkušeností z celého světa s prodejem, marketingem a provozem, a to v odvětví cestovního ruchu a komunikací.

Mark Hollyhead nastoupil do společnosti Egencia v roce 2010 na pozici viceprezidenta pro Severní a Jižní Ameriku. Od roku 2016 pak zastává funkci globálního provozního ředitele. Před nástupem do společnosti Egencia pracoval Mark Hollyhead jako ředitel pro transformaci ve společnosti Vodafone a před tím strávil 15 let na různých manažerských pozicích ve společnosti British Airways (BA), například jako viceprezident pro elektronický obchod a kontakt se zákazníky nebo jako vedoucí pro správu tržeb z celosvětové dálkové dopravy.

Kariéru ve společnosti British Airways ukončil Mark Hollyhead jako vedoucí operací pro zákazníky na letišti London Heathrow, kde zodpovídal za terminály 1, 3 a 4. Zastával také funkci předsedy programu přestavby terminálu 5: Jeho úlohou bylo navrhnout zákaznickou zkušenost a konsolidovat všechny operace do jednoho terminálu.

Mark Hollyhead je držitelem titulu M.B.A. v oboru strategie a distribuce z City of London Business School a postgraduálního titulu v oboru ekonomie z Birkbeck University of London.

Milujete cestování a vyznáte se v moderních technologiích?

Prohlédněte si seznam pracovních příležitostí v Egencii a přijďte mezi nás.