Skip to main content

Děkujeme vám za projevený zájem a zanedlouho se vám ozveme. Brzy na slyšenou!

Business travel and COVID-19: Tips for corporate travel managers
Business travel and COVID-19: Tips for corporate travel managers

Firemní cestování v době pandemie COVID-19:
Tipy pro manažery cestování

Služební cesty právě procházejí zásadními změnami. Následky pandemie COVID-19 v cestovním ruchu mohou trvat celé roky.

Je proto zcela zřejmé, že na důležitosti získává řízení cestovních rizik. Od změn firemních pravidel pro cestování přes rušení letenek až po sledování polohy zaměstnanců na pracovních cestách – naši klienti se mohou spolehnout na to, že Egencia jim pomůže všechny tyto problémy vyřešit.

Pokud právě zvažujete, jakým směrem se má váš cestovní program dále vydat, začněte právě tady.

How you can prepare for changes in corporate travel

Jak bude vypadat „nový normál“ v oblasti firemního cestování? A jak se na něj máte připravit?

Situace se stále mění, protože koronavirová pandemie celosvětově dosud neustupuje, a celé odvětví cestovního ruchu se stále musí potýkat s nebývalými výzvami a přímo za pochodu se učí je bezpečně a obezřetně řešit. Také naši dodavatelé mění svůj přístup k pracovním cestám v podmínkách „nového normálu“. Řada firemních manažerů cestování však již nyní zaměřuje své úsilí na to, jak zajistit maximální bezpečnost a ochranu cestujících zaměstnanců, až se služební cesty obnoví.

Přinášíme vám zkušenosti ostatních kolegů a jejich doporučení, jak připravit cestovní program i zaměstnance na budoucí změny v organizaci služebních cest.

Nevíte, jakým způsobem změnit váš cestovní program? Tato sada užitečných materiálů vám pomůže začít.

Vaše cíle a priority se změnily, takže váš firemní cestovní program se musí změnit s nimi. Nyní je vhodný čas připravit změny cestovního programu, aby i v podmínkách „nového normálu“ byl co nejefektivnější. Přemýšleli jste o revizi vašich směrnic ohledně povinnosti řádné péče a vašich firemních pravidel cestování? Nastal již čas, kdy je možné uvolnit předchozí zákaz cestování?  Došlo k akvizici vaší firmy novým vlastníkem?

Pokud jste dosud firemní cestovní program neměli, právě teď je vhodná příležitost k jeho zavedení.

Stáhněte si sadu dokumentů, které vás provedou potřebnými změnami v nastavení cestovního programu.

 

Use this toolkit to get started
Does your corporate travel policy need an update?

Firemní pravidla cestování také potřebují aktualizaci.

Nezapomeňte aktualizovat také vaše pravidla cestování. Nevíte-li si rady, kde začít, žádný strach! Jsme tu pro vás a ochotně vám poradíme. Připravili jsme pro vás průvodce firemními cestovními pravidly, který můžete využít při úpravách pravidel tak, aby odpovídala novým okolnostem.

Stáhněte si bezplatného průvodce firemními pravidly cestování.

Jak zvýšit efektivitu rozpočtu vašeho cestovního programu po skončení pandemie COVID-19?

Podívejte se, jak pomocí kontrolního seznamu pro dosažení úspor nákladů na služební cesty omezíte cestovní výdaje, ušetříte a zefektivníte rozpočet. Počlivé řízení cestovního rozpočtu vám unsnadní restart cestování po skončení epidemie COVID-19 a umožní vám dosáhnout úspor nákladů.

Stáhněte si seznam příležitostí k úsporám v organizaci služebních cest.

Find out how you can stretch your travel budget
The spotlight is now on you – how can you show up stronger as a business travel manager?

Vaše role manažera cestování je teď ještě důležitější než dříve. Jaké přínosy můžete v této situaci nabídnout vaší firmě?

Za současných okolností spoléhá mnoho firem více než kdy dříve na doporučení svého manažera cestování. Řízení rizik a úspory nákladů figurují vysoko na seznamu podnikových priorit a firemní cestování se také ocitá v hledáčku top managementu. Manažer cestování musí umět zkombinovat efektivní řízení rizik a hledání úspor tak, aby cestovní program byl úspěšný a zajistil bezpečnost cestujících.

Přečtěte si tyto užitečné tipy a doporučení, jak můžete zvýšit svůj přínos pro firmu a zajistit, aby váš hlas byl na poradách managemenu slyšet.

Kontrolní seznam bezpečnostních opatření před začátkem cesty

Až nastane čas obnovit cestování, poskytne vám tento kontrolní seznam odpovědi na většinu důležitých otázek a pomůže vám při plánování nadcházejících cest letadlem i vlakem. Dozvíte se také, co můžete očekávat v autopůjčovnách a hotelech.

Další informace najdete v našem kontrolním seznamu bezpečnostních opatření před začátkem cesty.

Use this pre-travel safety checklist before you take off
How do you know which travel management company is right for your business?

Jak poznat, se kterou firemní cestovní agenturou by měl váš podnik navázat partnerství?

Pandemie COVID-19 vytvořila nebývalé komplikace pro téměř všechny organizace po celém světě. Jakou první radu tedy máme pro všechny firmy, které mají zájem o restart cestování? Poraďte se s odborníky.  Vhodná firemní cestovní agentura vám pomůže při strategickém plánování cest, považuje bezpečnost cestujících za nejvyšší prioritu a umožní vám dosáhnout úspor nákladů i uhlíkových emisí. 

Náš seznam vám usnadní hledání vhodné firemní cestovní agentury, která vás úspěšně provede touto pandemickou krizí.

Jste připraveni na restart firemního cestovního programu?

Ozvěte se nám.