Skip to main content

Moderní firemní management cestování na dynamickém trhu cestovních služeb

Řízení rizik. Bezpečnost a spokojenost cestujících. Strategické plánování.
Jak může Egencia přispět k modernizaci vašeho firemního cestovního programu?

Celosvětová platforma pro služební cesty

  • Firmy všech velikostí ve více než 60 zemích světa svěřily Egencii úkol modernizovat firemní cestovní program.
  • Stojí za námi síla skupiny Expedia Group, a proto dokážeme firmám nabídnout přehledné rezervační prostředí, které se téměř neliší od rezervace volnočasových cest a cestující ho rádi používají. V případě nečekaných komplikací jim poskytneme prvotřídní podporu.
  • Jednotná celosvětová platforma a efektivní cestovního management vám zaručí, že váš cestovní program bude optimalizován pro řízení rizik i maximální návratnost investic.
Worlds Business Travel Platform
Relaunch Your Business Travel Program

Obnova cestovního ruchu

S postupným obnovováním firemního cestování je na čase připravit váš cestovní program k úspěchu. Egencia vám v tom ráda pomůže.

Black background promo blade

Jste připraveni posunout svůj cestovní program na vyšší úroveň?

Právě teď nastala vhodná příležitost k transformaci vašeho firemního cestovního programu tak, aby vám usnadnil
řízení rizik, monitorování cestovních výdajů a zajištění bezpečnosti a pohodlí cestujících.

Díky Egencii můžete zůstat stále v kontaktu

V loňském roce bylo na platformě Egencia zorganizováno na 14 milionů služebních cest. Jako vaše firemní cestovní agentura vás doprovázíme na každém kroku.

Řízení cestovních rizik

Řízení cestovních rizik je teď důležitější než kdy dříve. Poradíme vám, jak minimalizovat rizika, naplnit povinnost řádné péče a eliminovat obavy cestujících zaměstnanců. 

  • Základem jsou komplexní firemní pravidla cestování, která lze rychle upravit podle aktuálního vývoje situace. Tento bezplatný průvodce vám usnadní vytvoření pravidel cestování, která se přizpůsobí vašim potřebám. 
  • Bezpečnost a pohodlí cestujících by mělo být vaší prioritou. Naše mobilní aplikace a rezervační web vám umožní zasílat cestujícím informace nebo výstrahy v reálném čase a poskytnout jim potřebnou podporu.
  • Dodržování pravidel cestování snižuje míru rizika.
managing-travel-risk
Travelers Safety Checklist

Vše pro bezpečnost a pohodlí cestujících

Určitě chcete, aby vaši cestující měli pocit, že je o ně dobře postaráno, od rezervace až do návratu domů ze služební cesty. Proto jsou zde cestovní konzultanti společnosti Egencia, kteří jim pomohou takřka s každým problémem.

Úspory a návratnost investic

Ačkoli v současnosti celé odvětví cestovního ruchu prochází zásadními změnami, firmy se stále musejí rozhodovat na základě ukazatelů, jako jsou náklady a návratnost investic. Egencia vám dokáže pomoci zlepšit celkový hospodářský výsledek.

Savins & ROI

Egencia přináší podporu a flexibilitu skupiny Expedia Group téměř 2 milionům cestujících zaměstnanců ve firmách všech kategorií. Jednou z nich může být i ta vaše.

light-grey-background-image

G2 označuje Egencii za lídra v softwarových řešeních pro management cestování

Neustále se snažíme zjednodušovat rezervaci a správu služebních cest. Zprostředkujeme cestujícím i manažerům přístup k datům, která umožňují zlepšit dodržování pravidel, snadnou správu pravidel cestování a optimalizaci cestovního programu.

Black background promo blade

Přemýšlíte o obnovení služebních cest?

Egencia se spojila se společností Festive Road, která nabízí pravidla pro přípustné cestování. S nimi lze posoudit celkovou připravenost organizace na cestování  na základě firemních, individuálních a vládních předpisů.

Předvedeme vám přínosy služeb společnosti Egencia pro management cestování.

Jste již naším zákazníkem? Můžete kontaktovat péči o zákazníky společnosti Egencia.