Travel-Management-Center
Travel-Management-Center

Centrum pro management cestování

Šťastnější cestující. Jednodušší management cestování. Úspory v ceně.
Tyto informační materiály vám pomohou vytvořit a řídit úspěšný cestovní program.

Travel Management Coronavirus

Bezpečnost cestujících zaměstnanců a stabilita podnikání v koronavirové krizi

 • V Centru nápovědy najdete nejnovější informace, doporučení pro řízení firemního cestovního programu v krizových podmínkách pandemie COVID-19 a rady, jak monitorovat vliv pandemie na vaše cestující zaměstnance a cestovní program.
 • Online komunita Egencia Connect vám poskytne příležitosti k výměně zkušeností a osvědčených postupů s kolegy. Nejnovější informace pak najdete v informačním centru COVID-19.

Travel Management Academy

Ať jste ostříleným manažerem cestování, nebo teprve na této pozici sbíráte zkušenosti, toto školení pro vás představuje vynikající příležitost získat podnětné informace a užitečné nové dovednosti z oblasti managementu cestování. Studijní plán se skládá ze čtyř kurzů, jejichž cílem je:  

 • Představit manažerům cestování situaci na současném trhu cestovního ruchu 
 • Připravit manažery cestování k účasti na strategickém manažerském rozhodování o postupu při obnově podnikání a návratu k obvyklým procesům v organizaci služebních cest 
 • Podělit se o nejaktuálnější informace z dynamické oblasti řízení cestovních rizik a naplňování povinnosti řádné péče, až skončí pandemie COVID-19 
 • Seznámit frekventanty s doporučenými postupy při řízení firemního cestovního programu – např. nastavení nejvhodnějšího způsobu platby, optimalizace úspor a maximalizace návratnosti investic. 

Zahájit cyklus školení

Travel Management Academy
Egencia-Connect-Community

Egencia Connect Community

Populární komunita Egencia Connect Community představuje důležitý zdroj užitečných informací pro manažery cestování.

 • Najdete zde podporu pro řízení firemního cestovního programu, odpovědi na vaše dotazy, možnost položit otázku pracovníkům Egencie nebo vašim kolegům nebo v online systému pro správu incidentů podpory (připravuje se pro Austrálii na konec tohoto roku).
 • Všechno, co potřebujete, na jednom místě – od aktuálních informací o produktech a připravovaných akcích, přes novinky z oboru až po doporučené postupy.
 • Můžete nám sdělit svůj názor na plán připravovaných produktů Egencie, účastnit se pilotního testování a objevit příležitosti, jak v komunitě vyniknout.  Kromě toho zde získáte nové kontakty a možnost vyměňovat si s nimi zkušenosti a tipy.
 • Za svou aktivitu budete sbírat body, které lze směnit za dárkové karty nebo kredit na školení.
 • Do této komunity se můžete snadno přihlásit pomocí svého uživatelského jména a hesla pro web Egencia.

Navštivte tuto novou komunitu zde: https://community.egencia.com

Informační materiály o managementu cestování

Chceme udělat maximum pro to, aby byl váš cestovní program úspěšný. Proto jsme pro manažery cestování připravili tyto zdroje informací:

 • Průvodce, kteří vám poradí, jak zvýšit efektivitu cestovního programu, postupně ho aktualizovat a zvyšovat využití naší webové aplikace a programu preferovaných hotelů.
 • Šablony pro e-mailovou komunikaci, pomocí nichž můžete propagovat v podniku cestovní program, aby se zvyšovalo jeho využití a dodržování firemních pravidel cestování.
 • Doporučení, jak zvýšit úspory využitím věrnostních programů a partnerů Egencia Advantage.
 • Kontrolní seznam pro ověření, zda od Egencie dostáváte všechna důležitá sdělení.
 • Školení v Travel Management Academy.

Informační materiály najdete zde: https://community.egencia.com/s/manage-your-travel-program

Travel Management Resources

Mobilní aplikace Egencia

Mobilní aplikace Egencia poskytuje informace, které cestující na pracovní cestě, tvůrci cesty, schvalující osoby a manažeři cestování potřebují, a také efektivní a flexibilní funkce pro rezervaci cestovních služeb, prohlížení a změny naplánovaných služebních cest.

Zůstaňte během cesty ve spojení a užívejte si exkluzivních výhod, které jsou k dispozici pouze v mobilní aplikaci Egencia.

Egencia Mobile App

Jsou vaši cestující zaměstnanci spokojení?

Dejte nám vědět. Ceníme si všech připomínek a námětů. Podělte se s námi a dalšími klienty o své zkušenosti se spoluprací se společností Egencia.

Happy Travelers

Naši sponzoři

test ad 1

 

test ad 2

 

skyroam add long