Inteligentní a univerzální cestovní aplikace pro Android a iPhone

Egencia® app je významný inteligentní společník na cesty - jedná se o aplikaci pro obchodní cestující, poskytující užitečné dopravní informace, a to právě tehdy a tam, kde to budete nejvíce potřebovat. Díky včasným upomínkám a akčním informacím Egencia® app nabízí snadný, interaktivní přístup k vašemu cestovnímu itineráři.

Váš mobilní společník na služební cesty

Aplikace Egencia® app vás jako osobní cestovní asistent upozorní, kdy nastal čas na odbavení pro váš let, dá vám vědět, pokud nemáte rezervovaný hotel, a dokonce vám i připomene nutnost dotankování půjčeného vozu před jeho vrácením – a to kompletně i s umístěním okolních čerpacích stanic. Podrobnosti o letu, ubytování v hotelu, automobilu a železničním spojení jsou přenášeny přímo do vašeho mobilního zařízení, takže vždy budete mít nejnovější informace na dosah ruky. A pokud dojde ke zpoždění nebo zrušení části vašeho itineráře, Egencia® app vám umožňuje rezervovat si pokoj v nedalekém hotelu, nebo může nabídnout možnost spojení s cestovním konzultantem Egencia s cílem zařídit jiné alternativy.

Stáhnout Egencia® app od společnosti Egencia

Společnost Egencia zdokonaluje zážitky moderních cestujících za pomocí produktu TripNavigator Egencia®, který je nyní k dispozici pro Android a iPhone.

Aplikace Egencia® app je vybavena funkcemi cestovních upozornění v reálném čase, letovými displeji, možností on-line odbavení a dalšími vlastnostmi, díky kterým jsou pracovní cesty mnohem jednodušší. Jakýkoli uživatel, ať už je klientem Egencia či nikoli, si nyní může stáhnout aplikaci a vyzkoušet si ji prostřednictvím možnosti „Prozkoumat“, která je dostupná na obrazovce „Přihlášení“.

Stáhněte si Egencia® app pro iPhone a iPad

Stáhněte si Egencia® app pro mobilní zařízení Android

Rezervace hotelů a úspory

Egencia® app cestujícím nabízí možnost zakoupit a rezervovat si v jedné z největších světových kapacit ubytování - více než 190.000 objektů po celém světě. Uživatelé Egencia® app se také mohou těšit ze speciálních hotelových nabídek „Pouze mobilní“ s úsporami od 10 % do 50 % v 7200 hotelích po celém světě - ideální pro hotelové pobyty typu „last minute“. Díky snadno srozumitelnému oznamování cestovních zásad, hotelovým fotografiím a dostupnému vybavení můžete rezervace provádět s důvěrou.

Interaktivní itinerář

Můžete se snadno odbavit pro svůj let, najít letištní zařízení, vyhledat pokyny pro vaše letiště nebo hotel a další - Egencia® app vám poskytuje nejdůležitější informace na základě harmonogramu vaší cesty, s interaktivními mapami pro každou fázi cesty.

Egencia® app poskytuje užitečné informace na cesty, když je budete nejvíce potřebovat.

Lepší technologie pro lepší cestovní zážitky

Aplikace Egencia® app má krásné, spotřebitelsky inspirované rozhraní a byla navržena od základu se zaměřením na obchodní cestující. Technologický základ pro mobilní aplikace Egencia, stejně jako u všech výrobků a služeb Egencia, je vlastněn a řízen společností Egencia, nikoli externě třetí stranou. Tato integrovaná platforma - centralizovaný systém používaný agenty a cestovateli – představuje reprezentativní podporu a technologickou spolupráci. Rezervace prováděné on-line nebo off-line jsou také aktualizovány v reálném čase ve vaší mobilní aplikaci, takže jste vždy v obraze, a to i na cestách.

 • Aplikovatelný itinerář

  Inspirováno cestovními aplikacemi, ale vyvinuto s ohledem na vaše potřeby.

 • Cestovní upozornění

  Služba Egencia® app nabízí přehledná globální upozornění o zpoždění letu či jeho zrušení a poskytne další proveditelné kroky.

 • Výběr z hotelů po celém světě

  Cestující po celém světě si vychutnávají globálně konzistentní zážitky při nákupu u jedné z největších světových hotelových kapacit. Uživatelé Egencia® app mohou také ušetřit 10 % - 50 % díky speciálním hotelovým nabídkám „Pouze mobilní“ v 7200 hotelích po celém světě 

 • Kontextové mapy a směry cesty

  Udržujte směr za pomoci dalších kontextových kroků ve svém itineráři, mapách a směrech jednotlivých položek cesty a mapy terminálu u delších mezipřistání.

 • Služby nabité technologiemi

  Egencia® app nabízí standardní funkčnost ‘click-to-call’ (přímé volání kliknutím na tel.číslo na webu), která je k dispozici po celém světě. 

 • Krásné nové rozhraní

  Udržujte směr za pomoci dalších kontextových kroků ve svém itineráři, mapách a směrech jednotlivých položek ve vaší cestě a mapy terminálu u delších mezipřistání.

Připraveni na Egencia?
Zavolejte nám:
+420 234 094 114
Kotaktujte náš obchodní tým
Více o nás:

Egencia na mobilním webu

Cestující používající jiné mobilní platformy (např. Blackberry nebo telefony se systémem Windows), mohou získat přístup k verzi Egencia určené pro mobilní web. Egencia® Mobile poskytuje snadný přístup ke stávajícím itinerářům a informuje vás včasnými cestovními upozorněními.