Výjimečný zákaznický servis

Zákaznický servis Egencia pomáhá řídit výzvy obchodního cestování a zajišťuje, aby se obchodní cestující dostali snadno a efektivně tam, kam potřebují.

Dokonalost celosvětových služeb

Egencia se snaží, aby si každý klient a cestující při každé rezervaci odnesl výjimečný zážitek. Zákaznický servis společnosti Egencia se skládá z odborníků na cestování, kteří jsou jednotně vyškoleni, aby klienti mohli získat odbornou radu a vynikající servis bez ohledu na lokalitu.

Nepřetržitá dostupnost

Cestovní poradci jsou neustále dostupní (přes telefon a e-mail) a poskytnou vám pomoc s plánováním domácí i mezinárodní cesty, upravením itinerářů nebo nabídnou okamžitou pomoc obchodním cestujícím na cestách.

Egencia se snaží, aby si každý klient a cestující odnesl výjimečné zážitky.

Odborníci v oblasti mezinárodního cestování

Rezervování složitých mezinárodních cest může být nepřekonatelný problém. Klienti se proto často obracejí na naše cestovní poradce za účelem nalezení dostupných nejefektivnějších možností s ohledem na náklady a čas a na základě preferencí jednotlivých cestujících. Obchodní cestující se tak mohou zaměřit na obchodní činnost a přenechat cestovní logistiku na odbornících.

Mimořádná pozornost u mezinárodních rezervací

Cenově vysoké mezinárodní itineráře rezervované cestovními poradci jsou předány našemu specializovanému týmu. Tento tým zjišťuje dodatečné možnosti úspor provedením důkladné analýzy, která zohledňuje alternativní aerolinky, cesty, dostupnost, snížení cen letenek a rozdělení letenek pro cestující. 

Odborníci v oblasti obchodního cestování

Připraveni na Egencia?
Zavolejte nám:
+420 234 094 114
Kotaktujte náš obchodní tým
Více o nás: