VIP péče

Výkonní cestovní poradci Egencia slouží jako rozšíření výkonného administrativního týmu našich klientů za účelem řízení cestovních potřeb. Počínaje rezervací, pokračujíc výběrem upřednostňovaného místa k sezení, až po opětovné potvrzení hotelových rezervací 24 hodin před vycestováním.  Nabízíme osobní a individuální péči těm, kteří cestují nejvíce. 

Přednostní odpověď

Výkonný VIP servis Egencia odpovídá do jedné hodiny na jakoukoli cestovní žádost od VIP cestujícího. Naši výkonní cestovní poradci aktivně přistupují k řešení cestovních potřeb VIP a výkonných pracovníků včetně aktualizací profilu každé cesty na základě osobních preferencí, nabízí odborné poradenství v průběhu procesu rezervace a přátelské provedení cestovní politikou.

Výkonný VIP servis Egencia odpovídá do jedné hodiny na jakoukoli cestovní žádost od VIP cestujícího.

Naši výkonní cestovní poradci mají dokonalé dovednosti v oblasti zákaznického servisu a v průměru téměř 10 let zkušeností v cestovním odvětví. Tento specializovaný tým je dostupný prostřednictvím přímého telefonního spojení nebo e-mailu během běžných pracovních hodin. Náš tým podpory mimo pracovní hodiny je k službám VIP manažerům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Výkonný VIP servis Egencia odpovídá do jedné hodiny na jakoukoli cestovní žádost od VIP cestujícího.

Kompletní servis

Výkonní cestovní poradci Egencia získávají přednostní místa k sezení, poskytují dostupné novinky, nabízí upřednostnění v seznamu čekajících v případě vyprodání míst a potvrzují změněné hotelové rezervace 24 hodin před vycestováním.  Dodatečné služby zahrnují setkání dodavatelů třetích stran, rozsáhlé postupy řízení kvality u prodeje jízdenek/letenek a plnění, přizpůsobené rezervace pro VIP osoby a jejich doprovod a mnohem více. 

Připraveni na Egencia?
Zavolejte nám:
+420 234 094 114
Kotaktujte náš obchodní tým
Více o nás: