O společnosti Egencia

Díky společnosti Egencia je obchodního cestování lepší. Spojujeme odborné znalosti z oblasti cestování po celém světě s moderními technologiemi za účelem vytvoření lepšího řízeného odvětví cestování pro současnou mobilní pracovní sílu.  Každý rok pomáhá společnost Egencia tisícům společností v téměř 60 zemích lépe řídit cestovní programy. Egencia pomáhá, s využitím výjimečných řešení a služeb, milionům cestujících plánovat, rezervovat a dokončit jakékoliv služební cesty. Společnosti věří, že Egencia zajistí významné úspory a že podpoří potřeby jejich cestujících. 

Stručná fakta

 • Divize společnosti Expedia, Inc. - celosvětová jednička v oblasti cestování
 • 5th největší společnost v oblasti managementu cestovního ruchu na světě oslavila v roce 2012 10leté výročí
 • Více než 2 200 zaměstnanců po celém světě
 • Obrat více než 4 miliardy dolarů hrubého v rezervacích v roce 2012
 • Slouží více než 4 milionům obchodních cestujících v 10 000 společnostech v téměř 60 zemích
 • 82% osvojení si on-line prostředí cestovních rezervací a průměrně 90% dodržování zásad cestovní politiky
 • Zajišťuje přístup k nabídce 190 000 hotelů, nižších cen a dalších vymožeností
Našim klientům zajišťujeme významné úspory a podporujeme potřeby moderních obchodních cestujících

Jedinečná nabídka

Egencia kombinuje služby klasické cestovní agentury, inovativní cestovní technologie a odborné znalosti z globálního cestovního trhu za účelem poskytnutí řešení a úspory společnostem po celém světě.  Jsme neustále s vámi, počínaje plánováním cesty, registrací v hotelu či při učinění změn, až po rezervaci letu či změnu rezervace letu. 

Provedení rezervace je snadné

S Egencií je rezervace služební cesty snadná, efektivní a mobilní. Naše on-line rezervační platforma je založena na přední technologii od společnosti Expedia, naší mateřské a světově přední společnosti v oblasti cestování. Klientům společnosti Egencia se dostává spousta výhod, jelikož Expedia zohledňuje zpětnou vazbu od milionů zákazníků při vývoji cestovních řešení, díky kterým je provádění cestovních rezervací intuitivní. Vyhledávání letů, hotelů, vozidel k pronájmu a vlakových možností nebylo nikdy snazší. Proveďte rezervaci a věnujte se jiným věcem.

 • Exkluzivní ceny

  Egencia offers our clients access tothe world’s largest online travel hotel database given our relationship with Expedia and directly with hotel partners. We provide clients with money-saving alternatives, special promotionsand exclusive rates. Egencia empower business travellers to make the right choice that’s in policy by combining our inventory and content with customer-negotiated rates into one integrated tool.

 • Když se plány změní

  Plány se mohou změnit a ovlivnit současnou či budoucí služební cestu. Egencia je vám k dispozici. Naše technologie a cestovní poradci jsou neustále k dispozici. Díky nám jsou rezervace, zrušení, změna či aktualizace itinerářů on-line snadné. 

 • Mobilní přístup

  Mobilní aplikace společnosti Egencia poskytuje aktuální informace o stavu letů, upozornění o destinacích, interaktivní mapy a okamžitý přístup k zákaznickému servisu Egencia. 

 • Podpora v reálném čase

  Egencia doprovází své klienty v každé fázi služební cesty. Cestující si mohou zarezervovat své vlastní cestovní příležitosti nebo se v jakékoli fázi mohou obrátit na naše informované cestovní konzultanty.

 • Lepší služební cesty

  Díky společnosti Egencia jsou služební cesty lepší pro všechny. Egencia je důvěryhodným cestovním partnerem pro 10 000 společností v téměř 60 zemích.  Naše znalosti, technologická odbornost a specializovaní zaměstnanci tomuto napomáhají s ohledem na tisíce obchodních cestujících, cestovních manažerů a cestovních organizátorů každý den.

Připraveni na Egencia?
Zavolejte nám:
+420 234 094 114
Kotaktujte náš obchodní tým
Více o nás: