Cestovní manažeři si vybírají společnost Egencia

Egencia vám pomáhá lépe řídit cestovní politiku společnosti díky neustálému zlepšování kontroly, maximalizací efektivity a zlepšování dodržování zásad cestovní politiky, a zároveň dělá radost vašim zaměstnancům moderní cestovní technologií a výjimečnými službami. Klienti Egencia těží z okamžitých údajů o služebních cestách které vedou k neustálému sledování a zlepšování cestovní politiky.

Snadno vytvořená cestovní politika

Za pomoci Egencia je snadné spravovat a aktualizovat cestovní politiku prostřednictvím intuitivního on-line rozhraní. Vaše zásady obchodního cestování jsou jasně sdělovány v průběhu celého procesu rezervování tak, aby bylo pro vaše cestovní organizátory a obchodní cestující snazší je dodržovat. Cestovní poradci a cestující Egencia sdílí stejnou platformu, takže jsou vaše zásady vždy respektovány, ať už provádíte rezervaci on-line nebo prostřednictvím telefonu.

Flexibilní uplatňování a řízení cestovní politiky

Egencia chápe, že jednotná cestovní politika nemusí vyhovovat všem vašim cestujícím. Naše flexibilní řízení zásad vám umožňuje seskupovat cestující dle jakýchkoli kritérií a uplatňovat zásady na tyto skupiny odděleně. Seskupování cestujících dle nákladového střediska poskytuje vašim výkonným pracovníkům další rozšíření nebo můžete vynutit přísné zásady u cestujících, kteří se již někdy dopustili jejich porušení - Egencia vám poskytuje nástroje k efektivnímu řízení cestovních zásad.

Zjistěte si více o nástrojích cestovního manažera
Klienti Egencia těží z okamžitých cestovních údajů k neustálému sledování a zlepšování řízených cestovních programů.

Výkonné nástroje on-line výkaznictví k učinění lepších rozhodnutí

Nástroje on-line výkaznictví od společnosti Egencia nabízí dynamické a interaktivní tabulky a grafy s okamžitými cestovními údaji, což vám umožňuje rychle určit příležitosti úspor na cestování a provést účinné úpravy vašich řízených cestovních programů.

Zjistěte si více o on-line výkaznictví

Odborníci na management cestovního ruchu

Naši správci účtů mají rozsáhlé znalosti v oblasti cestování a přímé zkušenosti. Jejich úkolem je sladit možnosti rezervací Egencia s obchodními cestovními cíli klientů. Rychlejší osvojení si on-line prostředí, nastavení zásad a školení. Toto je pouhý příklad výhod, jaké naši správci účtů přináší všem klientům. Navíc nabízí cenné rady ve vztahu k jednání s dodavateli, řízení nabídek, audit a řízení sjednaných cen s hotely. 

Zjistěte si více o správě účtů
Připraveni na Egencia?
Zavolejte nám:
+420 234 094 114
Kotaktujte náš obchodní tým
Více o nás: