Skip to main content
Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

Cestování stejně unikátní, jako vy

Vaše společnost je jako žádná jiná.
Vaše firemní setkání a akce by měly být také.

Meetings And Events That Matter

Setkání a akce, které mají smysl

Navrhujte a organizujte nezapomenutelné obchodní akce se stejnou lehkostí a odborností, jaké očekáváte od naší platformy pro management cestování. Přizvěte si jednoho z našich odborníků na plánování obchodních setkání a firemních akcí, aby vám pomohl s tvorbou dokonalé prezentace vaší organizace.

Když cestujete v 10 nebo více lidech, jste v oboru cestování a společenských akcí považováni za skupinu. To znamená, že se na vaše cestující vztahují zvláštní pravidla, podmínky a storno podmínky, kterých si musíte být vědomi, abyste se vyhnuli zbytečným platbám a pokutám.

Ale nebojte se – my vás provedeme. Jsme odborníci na logistiku a víme si rady, ať se vaší akce účastní 10 nebo 20 000 lidí nebo ať se koná na jednom místě či ve více destinacích a na různých místech. Vše provádíme hladce a nenápadně, abyste se mohli soustředit na svou akci.

Black background promo blade

10 tipů pro spuštění vašeho firemního cestovního programu

Doporučené postupy pro jednoduchou a optimalizovanou implementaci cestovního programu.

Naše nabídka

Image
Travel Support

Skupinové cesty

Leteckou i železniční dopravu lze rezervovat jako samostatný produkt nebo jako součást větší akce.
Image
Multinational Corporate

Schůzky a ubytování

Můžete rezervovat větší počet pokojů pro skupiny, zamluvit zasedací místnosti i společenské prostory.
Image
Global Card

Komplexní zajištění akcí

Rozhodnete-li se pro plánování akcí „à la carte“, poskytneme vám specialisty na přípravu podnikových akcí, ...

Chytrý management schůzek

Zajišťujeme vám podporu při sjednocování výdajů, pomáháme provádět průběžné kontroly, abyste si udrželi kontrolu nad rozpočtem, a navrhujeme způsoby, jak zlepšit plánování událostí a vytvořit úspory. Naši určení manažeři setkání a akcí vás budou podporovat v průběhu celého procesu s ohledem na konkrétní potřeby vaší společnosti.

Chápeme potřebu mít vše plně pod kontrolou, a proto spolupracujeme s profesionály, kterým můžete důvěřovat a kteří pozvednou úroveň vašich akcí. Naše specializované týmy vynikají odborností v každé oblasti. Vy ale budete u sebe vždy mít zkušeného projektového manažera, který vás povede a podpoří. A je nám ctí vyjednávat pro vás co nejlepší ceny u rozsáhlého portfolia hotelů, se kterými spolupracujeme.

Klíčem k úspěchu události je spokojenost účastníka. Upravujeme své návrhy tak, abychom maximalizovali spokojenost účastníků. Rádi vám pomůžeme, ať je vaše akce jakkoli veliká. Těžkou práci můžete přenechat nám a našemu specializovanému týmu, který zajistí plánování, logistiku, cestování a další potřebné věci.

Smart Meetings Management
Gateway Mobility

Tajné tipy pro řízení služebních cest

Ať je vaše firma dynamicky rostoucím malým podnikem nebo etablovanou nadnárodní korporací, vždy může najít přínosy v partnerství s firemní cestovní agenturou, jako je Egencia.

Travel Management Expense

Snadnější management akcí online

Podívejte se, jak snadné může být zařídit špičkovou akci pomocí moderních technologií, počínaje naším online návrhem. Na internetu si vyberte z různých možností, dokud nebudete spokojení, včetně nákladů.

Neustále se snažíme akce zařizovat na co nejvyšší možné úrovni. Náš nástroj pro správu účastníků nabízí individuální itineráře, pomůcku pro generování QR kódů, odběr oznámení, individuální platby a další.

Nabízíme také možnost připojení k aplikaci s interaktivními funkcemi během setkání a připojení k sociálním sítím v souvislosti s akcí. S nadšením kombinujeme technologii platformy pro služební cesty s naším osobním přístupem, aby vaše akce dopadla co nejlépe.

Chcete naplánovat další setkání nebo akci?
Začněte ještě dnes.