Skip to main content
Egencia Anaylicts Studio
Egencia Analytics Studio

Sestavy o cestování, ze kterých získáte analytické informace, jež vám dávají možnost jednat

Egencia Analytics Studio centralizuje veškerá data o rezervacích. Systém vám poskytuje přístup na vyžádání a přehled, díky kterému můžete svůj firemní cestovní program optimalizovat a maximalizovat úspory.

Dynamické vizualizace, centralizovaná data

Analytické informace o programu, využitelné údaje, možnosti úspor – to vše na dosah ruky.

Dark background image

Jak využít data k řízení cestovního programu?

Data jsou nedílnou součástí naší každodenní reality. Ve svém úsilí o co nejvstřícnější webové prostředí pro naše klienty a o co nejefektivnější informace pro manažery cestování vycházíme z datové sady, která přesahuje 189 miliard záznamů. Jak mohou data o vašem cestovní programu pomoci právě vám?

Celkový přehled o cestovním programu

Systém nabízí snadný přístup k datům, jež potřebujete, abyste mohli porozumět výkonům svého firemního cestovního programu. Monitorujte cestovní výdaje, sledujte úspory, vyhledávejte příležitosti k maximalizaci výkonu programu – ke všem těmto cílům vám pomůže centrální zdroj dat. Podívejte se z ptačí perspektivy na transakce, dodržování pravidel a využití webové aplikace pro nákup letenek, hotelů, vlakových jízdenek a půjčování aut.

  • Informační panely Přehled cestování a Shrnutí vám ukazují celkový stav vašeho cestovního programu a nabízejí možnost monitorovat dodržování pravidel firemního cestování.
  • Krizové řízení a sestavy zaměřené na reakci. Úspěšné programy se dokážou přizpůsobit stále se měnícím potřebám vaší organizace. Bylo to tak už předtím, než firmy na celém světě pocítily následky pandemie onemocnění COVID-19. O to více to platí dnes. Egencia nabízí sestavy, které vám pomohou plnit vaši povinnost řádné péče a zmírnit finanční dopady na vaši firmu. Podívejte se, jak vám mohou sestavy a analytické informace týkající se onemocnění COVID-19 pomoci udržet si dohled nad řízením rizik.
  • Data lze prohlížet a upravovat přímo přes rozhraní API. Nabízíme vám programový přístup k souhrnným datům i datům na úrovni transakcí, jež můžete propojit s daty v systémech vašich i s daty partnerů pro řízení cestovních rizik.
Travel Summary
Maximize Savings

Maximalizace úspor

  • Egencia Analytics Studio prezentuje data smysluplně. Umožňuje vám rychle a jednoduše pochopit, odkud pocházejí úspory, přezkoumávat cestovní výdaje v rámci programu a provádět úpravy, kterými program vylepšíte. Získáte možnost identifikovat a pochopit ušlé příležitosti k úsporám.
  • Sledujte vestavěné úspory pomocí funkce SVyhledávač úspor, která funguje pro letenky a hotely.

Podívejte se, jak systém Analytics Studio pomohl společnosti Alexander Mann Solutions porozumět své uhlíkové stopě.

Analytické informace, které umožňují přijímat rozhodnutí na základě dat

Egencia Analytics Studio intuitivně data spojuje na snadno srozumitelných vizuálních informačních panelech. Můžete zobrazovat intuitivní metriky a panely, například výdaje podle nákupních období, řízení cestovních nákladů, využívání webové aplikace, náklady na poplatky a úspory z cestování a ubytování.

  • Informační panel Emise uhlíku vám umožňuje posoudit celkovou uhlíkovou stopu vašeho cestovního programu a příležitosti ke zlepšení.
  • Porovnejte svůj cestovní program s podobnými programy a zjistěte, jaké konkrétní akce můžete provést, abyste zlepšili výkon svých pravidel a ušetřili peníze na základě vyjednávání s hotely a leteckými společnostmi.
  • Podíl na trhu vám pomůže získat úplný obraz o vašich cestovních nákladech. Sledujte rozdělení výdajů mezi vámi využívané letecké společnosti, hotely a autopůjčovny.
Benchmark Your Travel Program

Předvedeme vám přínosy služeb společnosti Egencia pro management cestování.

Jste již naším zákazníkem? Můžete kontaktovat péči o zákazníky společnosti Egencia.