Moderní způsob rezervace obchodních cest

Egencia přináší do oblasti cestování moderní technologie. Díky nám mohou obchodní cestující a cestovní organizátoři snadněji a efektivněji plánovat, rezervovat a dokončit další služební cestu. Naše intuitivní technologie je s ohledem na plánování cesty, zajištění shody s firemní cestovní politikou, kontroly letu nebo hotelové změny přístupná prostřednictvím různých zařízení - od chytrých telefonů a tabletů po notebooky. Egencia doprovází obchodní cestující při každém jejich kroku.

Provedení rezervace je snadné

Za pomoci společnosti Egencia je rezervace služební cesty snadná, efektivní a mobilní. Naše on-line rezervační platforma je založena na přední technologii od Expedia, naší mateřské společnosti, která je světovým lídrem v oblasti cestování. Klientům společnosti Egencia se dostává spousta výhod, jelikož Expedia zohledňuje zpětnou vazbu od milionů zákazníků při vývoji cestovních řešení, díky kterým je provádění rezervací služebních cest intuitivní. Vyhledávání letů, hotelů, vozidel k pronájmu a vlakových možností nebylo nikdy snazší. Proveďte rezervaci a věnujte se jiným věcem.

Exkluzivní ceny

Egencia nabízí svým klientům přístup k celosvětově největší on-line databázi hotelů vzhledem k naší spolupráci se společností Expedia a přímo s partnerskými hotely. Klientům poskytujeme levné alternativy, zvláštní promo akce a exkluzivní ceny. Egencia pomáhá obchodním cestujícím učinit správná rozhodnutí kombinací našeho inventáře, obsahu a sjednaných cen v jediném integrovaném nástroji.

Mobilní přístup

Mobilní aplikace společnosti Egencia poskytuje aktuální informace o stavu letů, upozornění o destinacích, interaktivní mapy a okamžitý přístup k zákaznickému servisu Egencia.

Egencia přináší do oblasti cestování moderní technologie.

Podpora v reálném čase

Cestující si mohou zarezervovat své vlastní služební cesty nebo se obrátit na naše dobře informované cestovní agenty, kteří používají stejnou platformu jako cestující, díky čemuž je mohou seznámit s cestovní politikou klienta a se sjednanými cenami. 

Připraveni na Egencia?
Zavolejte nám:
+420 234 094 114
Kotaktujte náš obchodní tým
Více o nás: