Moderní řízení obchodního cestování

Přední cestovní technologie od společnosti Egencia a nabídka výjimečných služeb napomáhají cestovním manažerům ušetřit na nákladech a sledovat skutečné změny ve výdajích za cestování. Vzhledem k tomu, že digitální doba přeměňuje oblast cestování, cestovní manažeři používají technologie od společnosti Egencia ke zlepšení řízení služebních cest a k podpoře moderních obchodních cestujících.

Volitelné kontrolní mechanismy

Flexibilní a volitelné kontrolní mechanismy společnosti Egencia umožňují našim klientům sladit programy obchodního cestování s požadavky společnosti. Kritéria cestovní politiky mohou být upravena skupinou cestujících k rozložení jedinečných úloh a cestovních vzorů.

Jednejte rychle

Společnost Egencia předává cestovním manažerům plnou kontrolu. Je snadné rychle „přidávat a odebírat“ profily zaměstnanců a přístupových práv nebo měnit nastavení zásad, aby bylo možné aktivně řešit chování rezervací mimo tyto zásady.

Egencia se snaží, aby si každý klient a cestující odnesl výjimečné zážitky.

Přehled nákladů na služební cesty

Egencia Vám přínáší přehled nákladů na služební cesty. Díky žádaným reportům mohou cestovnín manažeři snadno a rychle odhalit možnosti snížení nákladů. Tyto reporty zahrnují denní aktualizace jak online rezervací, tak i rezervací provedených cestovními agenty. Detailní reporty, které poskytují podrobnou analýzu jednoho konkrétního aspektu cestovních nákladů, nebo ukazují širší cestovní tredy v rámci celé společnosti.

Snadné sledování

Egencia pomáhá cestovním manažerům sledovat řízené cestovní programy za účelem zlepšení dodržování cílů a splnění individuálních smluvních závazků: 

  • Produkt společnosti Egencia DataMinder™

    Produkt společnosti Egencia DataMinder™ automaticky sleduje průběh cestovních programů, poskytuje denní přehled mezních ukazatelů/metrik a aktivní upozornění e-mailem.  

  • Pravidelné zprávy

    Pravidelné zprávy automaticky vytváří preferované zprávy o výdajích dle zvláštního nastavení a rozpisu cestovního manažera. E-mailové upozornění je zasláno, jakmile jsou zprávy připraveny k zobrazení.

  • Dynamický reporting

    Dynamický reporting umožňuje cestovním manažerům vytvářet zprávy za pomoci přizpůsobitelných údajů a kritérií.

Připraveni na Egencia?
Zavolejte nám:
+420 234 094 114
Kotaktujte náš obchodní tým
Více o nás: