Egencia Hotel: Více možností, větší kontrola

Egencia Hotel poskytuje obchodním cestujícím přístup ke 190 tisícům hotelů, aby nalezli ten správný hotel se správnou cenou a na správném místě. Díky službě Egencia Hotel je provádění rezervací hotelů rychlejší a snadnější než kdykoliv předtím, ať už jste na cestách nebo v kanceláři.

Video o službě Egencia Hotel

Video o službě Egencia Hotel

Díky službě Egencia Hotel budou vaše hotelové rezervace rychlejší a snadnější než kdykoliv dříve.

Získáte přístup k více než 190 tisícům hotelů

Uživatelsky příjemný design služby Egencia Hotel je podpořen výkonným vyhledávačem, který zajišťuje přístup k více než 190 tisícům hotelů po celém světě a odpovídajícím výsledkům hledání během několika vteřin. Obchodní cestující mohou do jediného on-line vyhledávacího pole zadat město, adresu, sídlo společnosti a další údaje, což vede k rychlému zúžení nabídky hotelů a rezervací.

Hodnocení a recenze hotelů

Služba Egencia Hotel s integrovaným hodnocením a recenzemi hotelů TripAdvisor zajistí, aby rezervace odpovídala vašim představám. Díky fotografiím ve vysoké kvalitě a 360stupňové prohlídce místností vás již nic nepřekvapí. Srozumitelné seznamy vybavení pomáhají s bližším výběrem hotelu dle osobních potřeb. Dodatečně integrované mapy zvýrazňují okolní restaurace, obchody a body zájmu.

Exkluzivní ceny

Egencia nabízí svým klientům přístup k celosvětově největší on-line databázi hotelů a to díky naší spolupráci se společností Expedia a s našimi partnerskými hotely. Klientům poskytujeme levné alternativy, zvláštní promo akce a exkluzivní ceny. Egencia pomáhá obchodním cestujícím učinit správná rozhodnutí kombinací našeho inventáře, obsahu a sjednaných cen v jediném integrovaném nástroji.

Připraveni na Egencia?
Zavolejte nám:
+420 234 094 114
Kotaktujte náš obchodní tým
Více o nás: