Lokality po celém světě

Egencia má přímé zastoupení v několika zemích v Evropě, Severní Americe a v Asii a Tichomoří. Také spolupracujeme s předními místními společnostmi v oblasti managementu cestovního ruchu v mnoha zemích po celém světě za účelem nabídky výjimečné podpory a servisu našim klientům. Partnerská síť nám umožňuje lépe sloužit a podporovat celosvětové cestovní potřeby našich klientů.

  • Odborné znalosti místního trhu

    Naše strategická partnerská síť Globální Aliance Egencia (EGA) se skládá z předních místních cestovních agentur, které nabízejí regionální služby a odborné znalosti. Klienti společnosti Egencia získávají prostřednictvím našich partnerů přístup do rozsáhlého inventáře s bezkonkurenčními cenami, podporu v místních jazycích a vysoce kvalitní služby zákazníkům prostřednictvím odborných a zkušených cestovních poradců.

  • Výhody soudržnosti

    Údaje shromážděné od partnerů Globální Aliance v kombinaci s konsolidovanou on-line nabídkou reportů poskytují hlubší náhled a řízení nákladů našim klientům. Klienti také těží z toho, že mají jednu centrální kontaktní osobu v podobě Egencia Account manažera, který jim pomáhá řídit svůj program globálního cestování a dosáhnout svých cílů.

Připraveni na Egencia?
Zavolejte nám:
+420 234 094 114
Kotaktujte náš obchodní tým
Více o nás: