Služební cesty pro obchodní cestující

Rozumíme potřebám obchodních cestujících, jelikož mezi ně také patříme. Aby vaše cesta byla úspěšná, je Egencia s vámi v průběhu celého procesu, od plánování vaší cesty po registrace k letu nebo hotelu, ať už potřebujete učinit změnu na cestách nebo zavolat některému z našich zkušených cestovních poradců.

Snadné a efektivní provádění rezervací

Díky společnosti Egencia je plánování vaší další cesty tak snadné a intuitivní, jako je rezervace vaší dovolené. Vybírejte si ze široké nabídky hotelů, letových, automobilových a železničních možností při využití našich nástrojů on-line rezervací nebo kontaktováním cestovního poradce Egencia.  Plánujte, rezervujte a řiďte své služební cesty - se společností Egencia je to snadné a efektivní. 

Zjistěte si více o on-line rezervacích

Když se plány změní

Když se plány změní, ovlivňují vaši obchodní cestu a zde může Egencia nabídnout svou pomoc. Díky nám je snadné kdykoli okamžitě zarezervovat, zrušit, změnit nebo aktualizovat itineráře on-line a naši cestovní poradci jsou neustále dostupní, kdykoli je potřebujete.

Zjistěte si více o cestovních poradcích Egencia
Rozumíme potřebám obchodních cestujících, jelikož mezi ně také patříme.

Mobilní přístup

Díky službě Egencia Mobile jste neustále informováni o detailech letových a hotelových rezervací, které jsou zasílány přímo na vaše mobilní zařízení.

Zjistěte si více o službě Egencia Mobile

Bezpečnější cestování

Cestovní poradci Egencia jsou také dostupní 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, poskytují výjimečné služby a udržují vás v bezpečí a v kontaktu, kdykoli dojde k nějakému problému nebo naléhavé situaci.

Zjistěte si více o cestovních poradcích Egencia

Mobilní přístup

Egencia Mobile Vám zasílá aktuální informace o Vašem letu, hotelové rezervaci přímo na Váš mobilní telefon.

Více o Egencia Mobile

Připraveni na Egencia?
Zavolejte nám:
+420 234 094 114
Kotaktujte náš obchodní tým
Více o nás: