Management služebních cest, který vytváří velké úspory

Můžete se spolehnout na společnost Egencia, která vám poskytne nástroje, technologie a podporu ke snížení nákladů v rámci vašich služebních cest, zlepší dodržování zásad cestovní politiky a vytvoří značné úspory.

Jedinečná nabídka

Egencia kombinuje služby klasické cestovní agentury, inovativní cestovní technologie a odborné znalosti z globálního cestovního trhu za účelem poskytnutí řešení a úspory společnostem po celém světě.  Jsme neustále s vámi, počínaje plánováním cesty, přes registraci v hotelu či vytváření změn, až po rezervaci letu či změnu rezervace letu.

Úspory v rámci služebních cest

Klientům Egencia se okamžitě sníží náklady na služební cesty, jakmile dojde ke snížení počtu rezervací přes cestovní agenty a s nimi spojených nákladů a získáním přístupu do rozsáhlého inventáře cestovních možností Egencia.  Díky novým efektivním funkcím, které mimojiné zahrnují náhledy co cestovních výdajů a umožňují získat speciální ceny,společnost Egencia neustále pomáhá zvýšit dodatečné úspory našich klientů. Typický klient Egencia po zahájení spolupráce zaznamená  10-15% celkové úspory nákladů* .

*Zdroj:  Srovnávací analýza 50 zákazníků Egencia z roku 2012 (cestovní náklady a úspory na poplatcích)

Egencia je součástí Expedia, Inc., což je největší cestovní společnost na světě.

Lepší obchodní zpravodajství, kdykoli jej potřebujete

Egencia pozvedá vaše cestovní reporty na novou úroveň. Dynamické a interaktivní tabulky a grafy s cestovními údaji vám umožňují rychle rozpoznat nové příležitostí cestovních úspor a provést účinné úpravy vašich cestovních programů. 

Zjistěte si více o on-line reportingu

Nákupní síla Expedia

Egencia je součástí Expedia, Inc., což je největší cestovní společnost na světě. Tato kombinovaná nákupní síla umožňuje společnosti Egencia nabídnout vám, klientovi Egencia, přístup k nízkým cenám a nabízí to, co nemůže nabídnout žádná jiná cestovní kancelář na světě.

 • Správný hotel na správném místě

  Egencia nabízí nejširší výběr hotelů z celého světa díky tomu, že přímo spolupracuje s dodavateli prostřednictvím patentované technologie. Klientům poskytujeme levné alternativy, zvláštní promo akce a exkluzivní ceny.

  Zjistěte více o službě Egencia Hotel
 • Úspory za let

  Egencia využívá chráněné technologie k analýze údajů plánování, obsazenosti a cen letenek. Vašim zaměstnancům zajišťujeme přístup k nejširšímu výběrucestovních možností s bezkonkurenčními cenami a navíc naši záruku ceny letu.

  Zjistěte více o on-line rezervacích
 • VIP péče

  Výkonní cestovní poradci Egencia slouží jako rozšíření vašeho výkonného administrativního týmu za účelem řízení cestovních potřeb. Během rezervování cestovních příležitostí, výběru preferovaného usazení a potvrzení změny hotelové rezervace, nabízíme individuální péči těm, kteří cestují nejvíce. 

  Zjistěte více o cestování výkonných pracovníků
 • Přední odborné znalosti a technologie z oblasti cestování

  Moderní technologická řešení Egencia jsou postavena na využití designu, který zákazníci znají. Vyvažujeme náhled a odbornost Expedia, naší mateřské společnosti a světově vedoucí cestovní společnosti, která má více než dekádu zkušeností a posloužila milionům cestujících.

 • Odborná analýza cestovní politiky

  Poradenské služby Egencia nabízí celou řadu možností pomoci s přizpůsobením, doladěním a realizací cestovní politiky společnosti, která je v souladu s obchodními a finančními cíli našich klientů. Za účelem nastavení takového řešení, shromažďujeme údaje, provádíme analýzu, činíme doporučení a pracujeme s klienty.

  Zjistěte více o poradenství Egencia
 • Lepší služební cesty

  Společnost Egencia zvyšuje kvalitu vašich služebních cest. Egencia je důvěryhodným cestovním partnerem pro 10 000 společností v téměř 60 zemích.  Naše znalosti, technologická odbornost a specializovaní profesionálové v oblasti cestování jsou ideální kombinací pro provádění každodenních úspěšných cest tisíců obchodních cestujících, cestovních manažerů a cestovních organizátorů.

Připraveni na Egencia?
Zavolejte nám:
+420 234 094 114
Kotaktujte náš obchodní tým
Více o nás: